Skocz do zawartości

Telewizor do 2.5 tys do netflix i tv


Recommended Posts

Witam potrzebuje do mieszkania telewizora do netflix i do naziemnej telewizji w cenie do 2.5 tys który będzie płynnie działał i nie będzie się psuł. 

Co do rozmiaru to tak 45-55' co do reszty nie mam większych wymagań bo się na tym za bardzo nie znam dodam jeszcze że będę go chciał zawiesić na ścianie 

Link to post
Share on other sites

Weź coś co ma tizen czy inny wynalazek oby bez androida.
Z androidem co byś tanio nie kupił zacznie się w rok zacinać masakrycznie.
Lepszy zamknięty system i jakaś przystawka typu Xiaomi TV.

Ja ostatnio jak sobie to wszystko pomacałem to wróciłem z Sony do domu.

Mijaj Sharp bo to Blaupunkt.
Philips ostatnio to też szrot.

Może coś od LG poszukaj.

Link to post
Share on other sites

Witam. Ostatnio na Euro kupiłem TCL P715 43 cali właśnie z androidem bo tego chciałem. I powiem że fajnie jest mieć androida w tv. Dużo nie wydałem bo tylko 1600 zł ale nie żałuję bo teraz gdy podłączę pada przez BT mam dodatkowo konsolkę w tv. Działa płynnie sprawnie nic się nie zawiesza a aktualizowanie softu to łatwizna. Teraz tylko żałuję że nie kupiłem 50-55 calowej wersji.

Link to post
Share on other sites

Tydzień temu kupiłem taniego Philipsa 43" 43PUS7855 jako dodatkowy, uważam go za słaby telewizor.  Porównując go z 3 letnim Samsungiem UE55NU8072 jest to przepaść, pod każdym względem na plus dla Samsunga.  Oczywiście Samsung był zdecydowanie droższy więc ciężko bezpośrednio te telewizory porównywać.

  • Android działa nawet jako tako. 
  • pilot na podczerwień, więc trzeba dobrze celować w TV,
  • słabe głośniki,
  • przeciętna jakość obrazu w każdym z domyślnych ustawień, dopiero ręczne zmiany nieco poprawiły stan do poziomu akceptowalnego.
  • plus to ambilight dla tych którzy to lubią, 

Ze względu że służy wyłącznie do oglądania Netflixa jego jakość jest akceptowalna. Gdybym miał brać coś pod konsolę na pewno wybrałbym inny model.  Myślę że z tańszych byłby to SAMSUNG QE43Q67AAU.  Ma świetny minimalistyczny pilot , niestety plastikowy. Mam wersję metalową i jest to najwygodniejszy pilot do TV jaki miałem, kilka przycisków do obsługi wszystkiego. Na Philipsie jest ich tak dużo że w nocy bez światła nie wiadomo , który za co odpowiada ;)

 

Z drugiej strony bardzo często w tym budżecie można złapać LG chyba serię 863 , która często jest polecana. Wydaje mi się że ma nawet 100/120 HZ matrycę. 

 

 

 

Edytowane przez xiveris
Link to post
Share on other sites

TV Samsunga są bardzo dobre ( mowa o modelach ze średniej półki cenowej ). Sam posiadałem wypasiony model nie pamiętam jaki ale 32 calowy który miał obraz jak żyleta. A do tego wszystko co powinien mieć Smart TV. W moim przypadku do zakupionego TCL-a narzekać tylko mogę że nie posiada aż tylu możliwości co telewizora Samsung.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...