Skocz do zawartości

[Kolekcja retro i nie tylko] Retro zestawy od busziego


Recommended Posts

A miało być tak pięknie, poukładam garty... kuźwa cały stół w salonie zawalony kartonami i kanapa ale przynajmniej odkrywam jakieś zapomniane skarby.

Wiedziałem, że mam ich kilka, ze 2-3 w pudełkach i może ze 2 zamontowane na płytach, a tu taka niespodzianka xD

 

dsc08395njj3g.jpg

 

Ktoś się orientuje czy w tym kartonowym opakowaniu był taki sam cooler jak w tym blistrowym? Czy może inny?

 

L_00005273.jpg

  • Haha 1
Link to post
Share on other sites

Mówisz o Athlonach? Pierwsze boxy to produkt Actionu, dopiero później pojawiły się boxy od AMD. W tych od Action to był cyrk, na początku równe coolery (chyba to byly Spire/Speeze) a jak zabrakło to dawali co było. Zdarzały się rozepchane pudla bo sie cooler nie miescil. 

  • Haha 1
Link to post
Share on other sites
19 godzin temu, buszi napisał:

To akurat peszek, bo nie mam takiego co się zmieści w ten blister :P

 

Wjechał dzisiaj HD4650 :D

 

dsc08401m8jmn.jpg

Fajny zbieg okoliczności - mi wjechał identyczny przedwczoraj. Tyle że mój nie działa, a olx odrzuciło zgłoszenie i pieniądze poszły do sprzedawcy.......

Edytowane przez dulu1
Link to post
Share on other sites

Mój egzemplarz wczoraj też mnie na chwilę wystraszył, bo przez analoga nie chce się komunikować, monitor się zapala i gaśnie, sprawdzałem co miałem pod ręką, też ATI/AMD i to samo... zapomniałem, że wiele modeli ma chyba jakiegoś buga i tak właśnie się to objawia, że po analogu niuja. Sprawdziłem potem 3 karty pod DVI i ulga :D

 

OLX odrzuca wszystko, marne to pocieszenie ale tak to wygląda niestety.

Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, buszi napisał:

Wydaje mi się, że te modele z mostkiem na AGP właśnie mają te problemy zazwyczaj i tak sobie to tłumacze, że to tego wina... ale pewnie przyjdzie @cooger i powie znów, że się uja znamy xD

 

No piękne zdanie masz o mnie :D A tak na serio to ja tematu nie kojarzę. Przez analoga masz na myśli podłączenie pod złącze VGA czy DVI na przejściówce?

 

Nawiasem mówiąc z tym kompletowaniem proców do kartoników to ja też będę miał niezłą zabawę za jakiś czas... :D

Link to post
Share on other sites

Jakie? Jak najlepsze przecież :P

Miałem na myśli dsuba, mam tak na tej HD4650, na X1950Pro i pewnie paru innych. No chyba, że to tylko problem ATI jak to zwykle bywa? Bo nie przypominam sobie takich problemów z nV dla przykładu.

Ale na DVI to działają zawsze, nawet jak dam przez przejściówkę DVI-DSUB.

Link to post
Share on other sites

Prawilny Samsung na PVA! :P

 

I znów sobota pracująca :D Myśle, że to tak 1/2 z tego co mam, nie chce mi się wyciągać z zestawów albo komposów mobo+cep. Nie liczyłem też slotowców. Aż tyle weny to nie mam.

Socket 77x też jeszcze jest do ogarnięcia w jakiś dzień.

Jakiś niewolnik by się przydał na tydzień czy dwa...

 

dsc08432rykb2.jpg dsc084337zkeh.jpg dsc08434xtjo0.jpg dsc08435uaklc.jpg dsc084369nkar.jpg dsc084377vjkz.jpg dsc08438lbk0d.jpg dsc0843907jnc.jpg dsc08440ulkv0.jpg dsc084415qjq1.jpg dsc08442mzj5z.jpg dsc08443gck7n.jpg dsc08444usk8i.jpg dsc08445b9j4n.jpg

Link to post
Share on other sites

Ja to jednak mądry jestem %-)

Zmieniałem prawie cały sprzęt dwa razy i dalej checksum error, wymieniłem nawet bateryjkę... 3x ale na rozładowane, bo pomyliłem woreczki :rotfl:

Leci instalka W98, mam nadzieję, że już się nic nie spierdzieli.

 

I nawet pierwszy flop jaki w łapę wpadł jest sprawny. Trzeba kupić pudełko dyskietek :D

  • Haha 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...