Skocz do zawartości

iPhone SE 2020 vs Sony Xperia 10 III


Recommended Posts

Witam, poszukuje nowego telefonu najlepiej coś w miarę compatowego, chciałbym coś do max 6 cal. patrząc na dzisiejsze telefony z ekranami jakie wychodzą...

Cena jaką mogę przeznaczyć to max 2 tyś, choć miło byłoby wydać mniejszą gotówkę. Telefon głównie służyć będzie do przejrzenia media, maila, głównie fb, messenger czasami spojrzeć coś w internet. Czasami cyknąć jakąś fotkę. Chciałbym też w miarę ok baterię, gdzie po połowie dnia nie będę musiał podpinać tel do ładowarki..

Moje typy to:

iPhone SE 2020 (Tutaj ino martwi mnie właśnie bateria)

Xperia 10 III (Tutaj zaś zastanawiam się jak będzie wydajnościowo z tym prockiem)

Co z tej dwójki lepiej wybrać ? Chyba, że polecicie jeszcze coś innego w podobnym przedziale cenowym w miarę compactowych wersjach tel.

Link to post
Share on other sites

Jeżeli patrzeć na opis to nie jesteś hevy userem, ja bym brał SE2020. Miałem ten telefon, wymieniłem go na IP11 ze względu na baterie (u mnie standard to czas połączeń między 200 a 300 minut dziennie) do tego trochę YT, przeglądania neta, czasami navi (ta drenuje baterie w szybkim tempie). Bateria okolo 24 miała 15-25%

Edytowane przez 8gwiazdek
Link to post
Share on other sites

Ja bym na twoim miejscu iphona nawet nie brał pod uwagę, nie dość że baterię mają bardzo małej pojemności to są jeszcze bardzo kiepskiej jakości, telefon będzie Ci wytrzymywał pół dnia bez ładowania a procenty będą znikać jak sekundy przy LTE, przerabiałem już to.

Link to post
Share on other sites

Z praktycznego punktu widzenie a tej cenie tak.
Ios jest piekielnie szybki i to jest największą zaleta.

Ja z se2020 wytrzymałem 6 miesięcy potem ładowanie stało się uciążliwe

@up

Ten mediatek może i mocny ale w praktyce telefon często przymuli + problemu z aktualizacjami

Link to post
Share on other sites

Ten OnePlus odpada bo za duży jest :/ Nie chcę nic powyżej 6 cal. A przy obecnych nowościach wyczaiłem właśnie tą Xperię 10 III co ma 6 cal i właśnie tego SE2020..

SE bardzo mnie kusi pod wzgledem właśnie tego iOS'a, kiedyś miałem iPhone i bardzo fajnie mi się na nim wszystko robiło tylko no właśnie bateria i boje się, że będzie lipa.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...