Skocz do zawartości

Głośniki do komputera do 600zł


Recommended Posts

Cześć,

Planuje kupić nowe głośniki do mojego komputera. Niestety dość znacząco ogranicza mnie przestrzeń, więc na pewno zestaw 2.0 i nie mogą to być duże kolumny, wiem że lepszy dźwięk nie powstaje znikąd, ale nie mam na razie możliwości wygospodarować porządnej przestrzeni. Nie jestem audiofilem, więc jakoś przeżyje.

Głośniki standardowo byłyby używane do gier i słuchania muzyki.

Link to post
Share on other sites

Standardowo widzę większość kolumn z wymiarami w okolicach 30cm. No to taka szerokość na pewno w grę nie wchodzi. Powiedzmy że zmieszczę głośniki o max 15cm szerokości i 20cm głębokości, co do wysokości nie mam jakiś specjalnych ograniczeń.

Link to post
Share on other sites
20 minut temu, FeX napisał:

Poproszę definicję dużej kolumny :)

Zygmunta. :majkel:

 

1 minutę temu, tomika napisał:

Powiedzmy że zmieszczę głośniki o max 15cm szerokości i 20cm głębokości,

 

Expertem nie jestem ale swego czasu "słyszałem"  R1600TIII, nie wiem czy coś lepszego w tej kwocie da się ustrzelić. 

https://www.edifier.pl/product-pol-21-Edifier-R1600TIII.html

Jest też wersja z BT, ale jeśli Ci na nim nie zależy to ponoć nie warto dopłacać.

 

Poczekaj bo może bardziej doświadczeni koledzy coś tutaj wniosą do tematu.;)

Link to post
Share on other sites
24 minuty temu, FeX napisał:

Teraz jest promka na głośniki BT https://www.pepper.pl/promocje/glosniki-fenda-r40bt-409298

Ewentualnie Edifiery wspomniane wyżej.

Niestety ciekawsze głośniki są po prostu większe.

Przyjrzę się. Widziałam za to względnie niewielkie głośniki od Creative (Creative 2.0 GigaWorks T20 II i Creative 2.0 GigaWorks T40 II), ale są dość drogie, czy jest sens brać coś takiego?

Link to post
Share on other sites
6 godzin temu, pendzel_3 napisał:

Expertem nie jestem ale swego czasu "słyszałem"  R1600TIII, nie wiem czy coś lepszego w tej kwocie da się ustrzelić. 

https://www.edifier.pl/product-pol-21-Edifier-R1600TIII.html

Potwierdzam bardzo dobrze i w miarę głośno grające głośniki. Do muzyki i filmów są w sam raz. Miałem okazję je odsprzedania z małą stratą i dołożyłem pieniądze na droższych model R 1850DB. Śmiało mogę polecić Ci te Edifiery R1600 Tiii są bardzo dobre w stosunku do piszczałek Creative lub Logitechów w tej cenie

Link to post
Share on other sites

Potwierdzam opinię o Edifier R1600Tiii, używam już 2-3 lata, jakość dźwięku, bas na bardzo dobrym poziomie za te pieniądze, bas relfex z przodu też na plus jeśli głośniki miałyby stać blisko ściany, jakość wykonania w tej cenie również na wysokim poziomie.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...