Skocz do zawartości

Czy ten zestaw będzie ze sobą kompatybilny?


Recommended Posts

Hej, przymierzam się do zakupu zestawu komputerowego składającego się z:
 

CPU: Ryzen 7 5800x

GPU: GTX 1070 ti (posiadany)
AIO: Arctic Liquid Freezer II 3x120mm

MOBO: Gigabyte B550 AORUS ELITE V2

RAM: HyperX 16GB (1x16GB) 3600MHz CL18 Fury RGB (w niedalekiej przyszłości 2 kostkę dokupię)
Obudowa: be quiet! Silent Base 802 Window Czarna

Zasilacz: be quiet! Straight Power 11 850W 80 Plus Gold

To jest taki wstępny zestaw jaki mam przygotowany, najbardziej mnie w nim zastanawia, czy płyta jest odpowiednia do AIO, bo na recenzjach wszyscy piszą że jest wymagane złącze 4-pin o większej obciążalności, a nie mogę znaleźć informacji, jakie to jest konkretne złącze, dodatkowo chciałbym zamontować to chłodzenie na górze obudowy, a że jest ono grubsze niż standardowe AIO to po moim sprawdzeniu wydaje mi się że powinno się zmieścić, ale gdyby ktoś potrafił mi to potwierdzić byłbym bardzo wdzięczny. Jeżeli ktoś miałby jakieś propozycje, że w podobnych kwotach mógłbym mieć jakieś lepsze podzespoły to chętnie bym się o takich dowiedział

Link to post
Share on other sites
4 godziny temu, Pyton21 napisał:

czy płyta jest odpowiednia do AIO, bo na recenzjach wszyscy piszą że jest wymagane złącze 4-pin o większej obciążalności, a nie mogę znaleźć informacji, jakie to jest konkretne złącze

Instrukcja strona 15

Link to post
Share on other sites

Na innym forum była ostatnio wrzutka i chłodzenie wchodzi na top. 

22 godziny temu, Pyton21 napisał:

Ryzen 7 5800x

Zastanowiłbym się nad tym skoro taniej jest i9 10900
 

22 godziny temu, Pyton21 napisał:

Zasilacz: be quiet! Straight Power 11 850W 80 Plus Gold

Docelowo jakie będzie GPU? W dobre cenie masz dziś https://proline.pl/zasilacz-seasonic-focus-gx-750-80plus-gold-750w-p1401082

 

https://proline.pl/koszyk/70e7cdf4 jak już też dajesz pamięci z ARGB, to i Liquida masz 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...