Skocz do zawartości

Uchwyt do TV 55'


Recommended Posts

Ostatnio zakupiłem TV Samsung 55' i postawiłem na komodzie, jednak po drobnym przemeblowaniu postanowiłem powiesić go na ścianie żeby ładniej się prezentował i nie zajmował niepotrzebnie miejsca. Poszukuję uchwytu, który nie tylko utrzyma TV ale będzie można obrócić w lewo (pokój jest dość szeroki i musi być lekko obrócony aby można idealnie oglądać). Polecacie jakiś model ? Przejrzałem różne w sklepach internetowych, poczytałem opinie i sam nie wiem który będzie idealny. Dużo osób pisze że przy obracaniu TV nie trzyma poziomu, ucieka w dół, odchyla się pod kątem itd. Takich rzeczy bym nie chciał mieć. Ogólnie to chciałbym jak najtańszy bo widziałem że są uchwyty po 1000zł a to już trochę przesada

Link to post
Share on other sites

Więc tak sam miałem podobny problem ale znalazłem tanie i bardzo dobre moim zdaniem rozwiązanie w sklepie Auchan. Kupiłem za 89 zł uchwyt marki ART model AR-60A.Posiada wszelakie możlwości montażu VESA jak i regulacji ramienia i kręcenia odbiornikiem w pionie i poziomie na wszelakie sposoby. Waga jaką utrzyma to 35 kg więc spokojnie można wieszać nie obawiając się o to czy wytrzyma. O masz linka będzie nawet jeszcze taniej

https://www.mediaexpert.pl/telewizory-i-rtv/uchwyty-do-tv/uchwyty/uchwyt-do-tv-led-lcd-19-42-35kg-ar-60a-regulacja-pionowa-pozioma?gclid=Cj0KCQjwhr2FBhDbARIsACjwLo3Cxan4bfXL7xBVNgwOx-SE1q9WAZD65Nk0tf9Xu4Tpp2K0aOFWq5YaAj27EALw_wcB

  • Dzięki 1
Link to post
Share on other sites

Ja tam bym się bał wieszać na tym uchwycie . Miałem kiedyś podobny i podziękuję , jak nie taki sam .

Obecnie mam taki - ARKAS LPP 365T CZ , rodzicom też kupiłem . I ledwo wystarcza na tv 55 cali . trzeba naprawdę mocno dokręcić aby tv trzymał pozycję , ale się da .

 

No i ten art ar-60a ma mocowanie tylko vesa 200x200 , a który tv 55 ma ten standard .

Edytowane przez jakub1t
  • Dzięki 1
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...