Skocz do zawartości

Jaki polecacie transmiter bluetooth do 100 zł?


Recommended Posts

Szukam transmitera bluetooth, zasilanego przez gniazdo zapalniczki, łączącego się z telefonem przez bluetooth lub kabel AUX i dysponującego możliwie najlepszą jakością dźwięku. Przez transmiter będzie odtwarzana muzyka w aucie i zależy mi na możliwie jak najlepszej jakości dźwięku porównywalnej z CD. Auto to Audi A4B6 a radio w aucie jest fabryczne. Cena transmitera do 100 zł. W takich pieniądzach znajdę coś sensownego z jakością dźwięku porównywalną do płyt CD, czy nie opłaca się i lepiej z płyt odtwarzać? Przyznam że z płyt jakość dźwięku jest super ale wygoda jest żadna stąd zastanawiam się na jakimś sensownym transmiterem żeby sobie ze smartfona odtwarzać muzykę.

Link to post
Share on other sites
9 minut temu, lucas-7 napisał:

Za te pieniądze nie ma szans. Nie ma sprzętu wyposażonego w ldac a tylko na nim możesz osiągnąć transfer na poziomie płyty CD.

Znaczy ja wiem że płyta CD jest najlepsza tylko szukam transmitera co nie trzeszczy i nie huczy cały czas a jakość dźwięku jest porównywalna, no ale jednak gorsza od płyty CD.

Link to post
Share on other sites
Za te pieniądze nie ma szans. Nie ma sprzętu wyposażonego w ldac a tylko na nim możesz osiągnąć transfer na poziomie płyty CD.
Yyy...
Akurat kodek zastosowany w transmiterze z praktycznego punktu widzenia znaczenie ma niewielkie, bo nawet poczciwy SBC ogarnie sygnał na dobrym poziomie. Większy problem jest w komunikacji transmitera z radiem.
Link to post
Share on other sites
Yyy...
Akurat kodek zastosowany w transmiterze z praktycznego punktu widzenia znaczenie ma niewielkie, bo nawet poczciwy SBC ogarnie sygnał na dobrym poziomie. Większy problem jest w komunikacji transmitera z radiem.
Odpowiedział był klasycznie po stanowski emu ale znowu ostrzeżenie dostanę. Poczytaj sobie o podstawach transmisji i różnicy pomiędzy kodekami.
  • Że co, proszę? 1
Link to post
Share on other sites

@lucas-7

 

Strumień, próbkowanie, opóźnienia się różnią, ale nadal to ma minimalne znaczenie jeśli na końcu i tak to wszystko trafia do radia przez fale FM... A teraz mi powiedz jaki sygnał trafia do radia? Nadal zgodny choćby z LDAC?

Nie mam pojęcia co chciałeś mi udowodnić, ale teraz już wiem, że dalsza dyskusja nie ma sensu :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...