Skocz do zawartości

Podkładka pod Logitech G Pro Wireless (albo ślizgacze)


Recommended Posts

Witam. 

Tak jak wyżej. Trochę poczytałem i podobno wystarczy ślizgacze wymienić na jakieś inne, ale nie wiem czy nie lepiej podkładke.

Teraz mam podkładke Dream Machines rozmiar L, czyli 400mm x 460mm taką też bym potrzebował. 

Jeśli ślizgacze to jakie i gdzie, bo widziałem parę rodzajów i nie wiem kompletnie czym to się różni.

Edytowane przez bialylol1
Link to post
Share on other sites

Jeśli chodzi o podkładkę to zerknij sobie na tą propozycję. Jest to podkładka typu speed, więc należy do tych ultragładkich. Nie ma za bardzo do czego się przyczepić, bo rozmiarem się zgadza, ma obszyte brzegi,tylko 100zł za podkładkę to dosyć dużo.
https://www.x-kom.pl/p/480830-podkladka-pod-mysz-spc-gear-mpad-endorphy-cordura-speed-l.html

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

@bialylol1

SPC wykonana jest z Cordury, powierzchnia wyda Ci się bardzo szybka, ryzykowny wybór i niepewny.

Steelseries QCK zupełnie nie powinieneś się interesować, to nie 2010 rok i jej najbardziej krzepie czasy, przeminęły.

 

Podkładki materiałowe, zatracają swój ślizg już po kilkunastu miesiącach - jak długo użytkujesz DM Pada?

Zużyta powierzchnia, traci swoje właściwości stając się znacznie "wolniejszą".

Na ślizgacze stosowane przez Logitecha, można nieco ponarzekać, choć ich charakterystyka to wciąż wątek personalny.

Preferowałbym pierwszorzędnie wymianę podkładki, ale najsampierw odpowiedz ile aktualną posiadasz.

Link to post
Share on other sites

Cordura jak wspomniałem, jest ryzykownym wyborem lecz niewątpliwie szybszą podkładką od typowych, materiałowych.

 > https://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje/podkladki/zestawienie-podkladek/

Ślizgacze nie odwrócą zupełnie ślizgu, zużywają się tak samo, jak podkładki - po kilku tygodniach odczucia z użytkowania, są zupełnie inne, niż w przypadku nowego teflonu, a właściwości po "break-in period" utrzymują się przez kilka-kilkanaście miesięcy.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...