Skocz do zawartości

Problem z myszką Logitech g703 wireless


Recommended Posts

Cześć,

Od ok tygodnia mam problem z myszką Logitech g703 wireless. Generalnie chodzi o to, że podczas strzelania full-auto w cs:go po 2/3 strzałach przerywa na ok sekunde i potem kontynuuje. Poza tym z gierką wszystko jest okej, nie ma lagow ani żadnych ścinek. Przy tym lagu full-auto wszystko dookoła też jest dobrze. Próbowałem już przeinstalować csa, zmienić config, zmienić rate i interp w grze, wyłączyć dźwięk 3D, przeinstalowac G-HUBA. Sprawdzałem jeszcze czy w cod cold war też jest ten problem i nie, jest tylko w csie. Zmieniłem też myszkę przy graniu w csa na rivala 300 i nie ma tego problemu, tylko na logitechu występuje. Widziałem, że był na tym forum już podobny temat, ale niestety nie został chyba rozwiązany Przerywająca myszka tylko w cs:go - Problemy z grami - forum.benchmark.pl

Ma ktoś pomysł jak to rozwiązać? Chciałbym uniknąć formatowania komputera.

Link to post
Share on other sites

Logitech słynie z wadliwych przycisków głównych, powinni zaprzestać implementowania mikro-przełączników Omron już jakiś czas temu.

Podczas strzelania "full-auto", naturalnie dociskamy przycisk z niemałą siłą, bardzo prawdopodobnym jest, że mikro-przełącznik w Twoim modelu wówczas nie utrzymuje stałego sygnału, spróbować należałoby z niewielkim naciskiem oraz przypisując "fire" dla PPM, by sprawdzić czy pracuje należycie.

Makra to sprawa oczywista, mam nadzieję, że je sprawdziłeś.

Link to post
Share on other sites

Sprawdziłem ten prawy przycisk i rzeczywiście jakby było dobrze. Makr żadnych nie mam, także to nie to. 

Tylko zastanawia mnie jedna rzecz- jak odpalam grę na boty, to nie ma takiego problemu, lewy przycisk normalnie działa. Dopiero jak wchodzę na jakiś serwer zaczyna się zacinać

Link to post
Share on other sites

Z ciekawości - jak daleko masz odbiornik od myszki? Generalnie używam przewodowych gryzoni ale w jakiejś promocji zakupiłem G305 wireless i przy wpiętym odbiorniku z tyłu obudowy słabo to wyglądało. Dla testów przeniosłem odbiornik w bezpośrednie pobliże myszki (jakieś 40 cm) i nagle wszystko zaczęło działać poprawnie - teraz już wiem czemu dołączyli przedłużkę USB w pakiecie z myszką ;).

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...