Skocz do zawartości

Przerywająca myszka tylko w cs:go


Recommended Posts

Witam, ostatnio borykam się z dosyć nie typowym problemem i już nie mam pojęcia czego to może być wina. Mianowicie podczas strzelania w cs:go przerywa mi fullauto na sekunde jakoś, w innych grach nie miałem okazji sprawdzić ale sprawdzałem czy ten sam problem będzie występował np. w paincie i w paincie LPM nie przerywa podczas trzymania, miałem niedawno myszkę razer deathadder chroma, problem był ten sam z racji tego zakupiłem nową Zowie EC2B Divina i problem dalej występuje na nowym sprzęcie. Próbowałem: zmienić config, reinstalować grę, zmieniać porty usb, odinstalować sterownik od myszki żeby zainstalował się nowy windowsowy(myszka nie ma sterowników) W menadżerze urządzeń odznaczyłem opcję "zezwalaj komputerowi na wyłączenie tego urządzenia w celu oszczędzania energii". Macie może jakieś pomysły?

 

Specyfikacje: 

i5 6500

Geforce 1060 6gb

H110M PRO-VD

8gb ramu

windows 10

Edytowane przez f3xxi
Link to post
Share on other sites

Spróbuj jeszcze jedną rzecz.Zacznij grać, sprawdź dokładnie godzinę, potem czas, w którym zaczną się problemy. Wyłącz grę i zaglądnij do podglądu zdarzeń i zobacz jakie błędy są wyświetlone w tym czasie. Nie musi, ale może pomóc...

Link to post
Share on other sites

Powtarzalność problemu przekreśla myszkę jako źródło (próbowałeś na kilku). Mam propozycję: odpal DM treningowo bez botów i zobacz czy przy fullauto problem występuje. Następnie pestkuj przez kilka minut i sprawdź, czy chociaż RAZ myszka nie złapie.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...