Skocz do zawartości

Mały PC o wymiarach Mac mini, czy istnieje?


Recommended Posts

Czy istnieje równie wydajny i mały komputer gotowy doz zakupu i zabawy. Windowsem 10 co taki Mac mini??

 

https://mediamarkt.pl/komputery-i-tablety/komputer-mini-pc-apple-mac-mini-m1-8gb-256gb-ssd-int-macos-mgnr3ze-a

 

Pytam bo nie mogę znaleźć, a jestem ciekawy czy istnieje konkurencja w kwestii wielkości tego mini komputera na świecie :) 

Edytowane przez Gość
Link to post
Share on other sites
  • Gość zmienił tytuł na Mały PC o wymiarach Mac mini, czy istnieje?

Cała seria Lenovo ThinkCentre Tiny

 

Czy tylko mi się wydaje że nabijasz posty ?
Co następne ? Pytanie czy niebo jest niebieskie a może czy woda w morzu jest słona ?

Masz komputer, masz internet, skoro piszesz co palce też masz, korzystaj z tego co dają Ci google

 

Wystarczy wpisać tiny/mini PC

Edytowane przez 8gwiazdek
Link to post
Share on other sites
11 godzin temu, 8gwiazdek napisał:

Wystarczy wpisać tiny/mini PC

Nie wszyscy znają nazwy wszystkich modeli komputerów czy mini-pc.

 

Nie podoba ci się to milcz, nikt cię nie biczuje pokrzywami, ze masz mu dowalić bo inaczej ciebie zabije.

11 godzin temu, 8gwiazdek napisał:

Czy tylko mi się wydaje że nabijasz posty ?
Co następne ? Pytanie czy niebo jest niebieskie a może czy woda w morzu jest słona ?

Masz komputer, masz internet, skoro piszesz co palce też masz, korzystaj z tego co dają Ci google

Jak mnie zaraportujesz to jesteś zwykła hieną hejtującą i tyle.

 

Mam wrażenie, że fora są tylko po to, żeby odpisywać "Wpisz sobie w Google, nie zawracaj nam ...y". Człowiek napisał bo chce o czymś podyskutować, źle i jadą po człowieku. Wszystkie fora pozwalają na prowokacje i wkurzanie innych i tylko banują tych sprowokowanych, tych co prowokują, hej tują głaszczą i zapraszają.

Edytowane przez Gość
Link to post
Share on other sites

Tu nie ma żadnego hejtu, zauważ że na początku dostałeś odpowiedź.

 

Godzinę temu, ZVS napisał:

Nie podoba ci się to milcz, nikt cię nie biczuje pokrzywami, ze masz mu dowalić bo inaczej ciebie zabije.

Jak mnie zaraportujesz to jesteś zwykła hieną hejtującą i tyle.

Że co ? Co to za bzdura ?! To się dopiero kwalifikuje do zaraportowania.

 

Masz 12 lat ? Tylko w takim wypadku bym zrozumiał to co robisz co nie zmienia faktu że powinieneś przyłożyć więcej uwagi do edukacji i standardowo pojawia się pytanie Gdzie są rodzice ?

 

 

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...