Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam

Mam problem z kartą pamięci/bądź z czytnikiem kart ?? Posiadam micro sd sandiska exreme 128 gb v30 .. Karte użytkuje w kamerce samochodowej. Gdy podpinam ją pod komputer i chce otworzyć jakiś materiał wideo to po krótkim czasie oglądania tego materiału robi się zwiecha i "brak odpowiedzi". Podczas próby skopiowania plików na komputer transfer wahał się od 0 do maks. 7 MB/s ... zrobiłem test karty .. wyniki w załączonym obrazku.. Jeśli to wina czytnika to można coś z tym zrobić, że jakieś ustawienia w biosie ?? czytnik jest wbudowany w obudowę od nowości 

 

 

Bez tytułu.jpg

Link to post
Share on other sites

Sprawdziłem inna karte,wyniki podobn.  Plyta to b450 tomahawk. Obudowa to SilentiumPC Regnum RG4T Pure Black. Jakie wyniki maksymalnie może uzyskac taki czytnik ? Jutro zobaczę podbco to podlaczone na płycie jest.. 

Edytowane przez Michu84
Link to post
Share on other sites

Jeśli sprawdzisz na innej karcie (jak nie boisz się o dane które tam są) i wyniki będą identyczne (a pewnie będą bo to najtańszy czytnik USB 2.0 bez UHS-I), to można się rozejrzeć za kupnem. 

Ty potrzebujesz zwykłego UHS-I / UHS-II USB 3.0 prawda? 
micro sd sandiska exreme 128 gb v30 to chyba UHS-I jest. 

Jak używam MobileLite G4 i G3, ale to stare czytniki, już nie na rynku, lub jak są, to drogie. 
Kup zwykły USB 3.0 UHS-I / UHS-II (przyszłościowo) dobrej firmy. 
Tylko kup taki co ma dedykowane złącze microSD, nie kup przypadkiem zwykłego czytnika SD, bo wtedy z adapterami jeszcze się bawić musisz... 

No chyba że chcesz też czytnik SD? 

Coś jak Kingston MobileLite Plus USB 3.1 37zł 
lub jak chcesz bardziej ciekawe cudo, to może Kingston MOBILELITE DUO 3C (FCR-ML3C) 38zł tylko UHS-I, mniej wygodne do użycia w PC, ale za to da się z telefonem korzystać po USB C. 

  • Dzięki 1
Link to post
Share on other sites
20 minut temu, kokosnh napisał:

Jeśli sprawdzisz na innej karcie (jak nie boisz się o dane które tam są) i wyniki będą identyczne (a pewnie będą bo to najtańszy czytnik USB 2.0 bez UHS-I), to można się rozejrzeć za kupnem. 

Ty potrzebujesz zwykłego UHS-I / UHS-II USB 3.0 prawda? 
micro sd sandiska exreme 128 gb v30 to chyba UHS-I jest. 

Jak używam MobileLite G4 i G3, ale to stare czytniki, już nie na rynku, lub jak są, to drogie. 
Kup zwykły USB 3.0 UHS-I / UHS-II (przyszłościowo) dobrej firmy. 
Tylko kup taki co ma dedykowane złącze microSD, nie kup przypadkiem zwykłego czytnika SD, bo wtedy z adapterami jeszcze się bawić musisz... 

No chyba że chcesz też czytnik SD? 

Coś jak Kingston MobileLite Plus USB 3.1 37zł 
lub jak chcesz bardziej ciekawe cudo, to może Kingston MOBILELITE DUO 3C (FCR-ML3C) 38zł tylko UHS-I, mniej wygodne do użycia w PC, ale za to da się z telefonem korzystać po USB C. 

Myślałem też jeszcze o takim Czytnik Baseus Lentil USB C (CADKQ-B0G) bo tak jak mówisz ma wejście usb c i można podpiąć do telefonu.

 

Myślę, że sprzętowo nie ma się co czepiać.. wina czytnika i już .. kupie coś lepszego i wrzucę wyniki ;) dzięki

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...