Skocz do zawartości

Drukarka ze skanerem i drukiem dwustronnym


Recommended Posts

Cześć,

szukam drukarki ze skanerem do 800zł. Dobrze byłoby, aby miała funkcję druku dwustronnego i drukowała w kolorze.

Czy znajdę coś niezbyt drogiego w eksploatacji w tej cenie? Drukuję średnio raz na tydzień po kilka stron.

 

Z góry dzięki za pomoc

Link to post
Share on other sites
17 godzin temu, fixmin napisał:

Drukuję średnio raz na tydzień po kilka stron.

Najtaniej w takim przypadku wychodzi punkt ksero, zwłaszcza jak "zapomnisz" wydrukować coś przez dłuższy czas i zaschnie głowica.

Ze spełniających twoje wymagania jest np. epson xp-6000.

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites

Dzięki za odpowiedzi!

 

Tak by było najlepiej, ale obecnie mieszkam w miejscu, w którym nie jest dostępny, a z powodu pracy zdalnej często muszę jednak wydrukować i zeskanować coś o różnych godzinach.

 

A takie modele byłyby ok Canon Pixma ts850 

HP OfficeJet 6950 ?

Edytowane przez fixmin
Link to post
Share on other sites

Jedyne 33gr za stronę gdzie przy ecotankach na przykład wartość ta spada poniżej 1 grosza :D Gdzieś widziałem kiedyś mema że tusze do hp są w przeliczeniu za 1ml droższe od ludzkiej krwi na czarnym rynku i jestem w stanie w to uwierzyć

3 minuty temu, sebki1 napisał:

Zakupilem  kolorowy laser

To najlepsze rozwiązanie ale jednak kosztuje ponad 1k i trzeba trochę poużywać żeby się zwróciło. Tak jak pisałem do okazyjnego drukowania najtańszy jest punkt ksero tym bardziej że atramentówki rzadko używane lubią zasychać, zwłaszcza na zamiennikach.

  • Lubię to 1
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ogolnie zasada w HP jest taka - im tansza drukarka tym drozsza eksploatacja, im drozsza drukarka tym tansza eksploatacja :)

I tak jak napisal kolega zbiku90  dla mnie to nieporozumienie ze komplet tuszy kosztuje tyle co nowa drukarka z startowymi tuszami :)

 

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, sebki1 napisał:

im tansza drukarka tym drozsza eksploatacja, im drozsza drukarka tym tansza eksploatacja

Ta zasada to sprawdza się akurat przy wszystkich markach ale...

Godzinę temu, sebki1 napisał:

dla mnie to nieporozumienie ze komplet tuszy kosztuje tyle co nowa drukarka z startowymi tuszami

Dla mnie też.

Moim zdaniem do domu to tylko ecotanki, inkbenefity itp. mają sens ale ok. 1k trzeba wydać jednorazowo / na raty

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites

5-6 lat temu miałem drukarkę HP. Jakość wydruku była świetna, ale cena tuszu, nawet zamienników to dramat. Nikomu nie polecę HP z czystej życzliwości. Teraz mam Brothera DCPJ 315W - tuszę są śmiesznie tanie, nie ma problemu z ich działaniem i nawet przy sporadycznym drukowaniu nic nie zasycha.

  • Lubię to 2
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...