Skocz do zawartości

Konto xiaomi , telefon zablokowany


Recommended Posts

Witam , problem dotyczy xiamomi note 8t mojej córki . Zresetowałem jej telefon bo zaczął bardzo wolno działać , nagrywa co popadnie . Pojawił się problem bo telefon się zablokował po resecie . Ogólnie to łatwo jest go odblokować , ale ostatnio zmieniliśmy jej numer telefonu , a konto xiaomi jest przypisane do starego nie istniejącego numeru . Karta sim została stara . Co z tym można zrobić ?  

Edytowane przez jakub1t
Link to post
Share on other sites
52 minuty temu, Pawel7 napisał:

Sprawa jest do zrobienia, ale jak Xiaomi bezpośrednio nie pomoże, to niestety tanio nie będzie.

https://micenter.pl/jak-usunac-konto-xiaomi-z-telefonu-2/

 

Tu już się pytałem , 130 zł .  Na razie napisałem do centrali xiaomi ( bo z nasi mnie zbyli ), zobaczymy co odpiszą (komuś kiedyś się udało to załatwić ) .  Jak nic to zbadam patent z odzyskaniem numeru . Nawet nie wiedziałem , że tak się da . Bo w sumie numer zmieniałem ze 3 tygodnie temu to pewnie jest jeszcze nie wykorzystany . 

Edytowane przez jakub1t
Link to post
Share on other sites

Xiaomi global mi też nie odblokowało telefonu . W orange mi powiedzieli , że odzyskanie numeru jest niemożliwe . Miałem jechać do drugiego punktu się zapytać o to samo , ale zapłaciłem w końcu te 130 zł , sprawa została załatwiona błyskawicznie . Uruchamiam telefon a tu blokada konta google . No to mówię córce niech mi poda hasło .  Usłyszałem tylko , że nie wie . Ręce mi opadły . No ale w końcu udało się to obejść , internety pomogły i telefon działa .

Edytowane przez jakub1t
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...