Skocz do zawartości

CyberPunk 2077 problem z zużyciem GPU


Recommended Posts

Siema wszystkim, otóż mam problem z FPS w Cyberpunk 2077, zawsze jak grałem miałem stałe 60FPS i zyżycie karty graficznej na 99%. I teraz mam zużycie na 40%,FPS nie zwiększają liczby: 25-30 nawet na Full HD wszystko na niskie ustawienia mam 25-30 FPS, czego to jest wina? Jakiś bug gry czy może wina mojej karty?

Specyfikacje kompa:
RTX 2080 ti
i7-9700k
16gb ram 3200mhz

 

Link to post
Share on other sites
3 minuty temu, BlackCoffe napisał:

To pokaż ten screen teraz.

8995857_DesktopScreenshot2021_01.13-21_57_53.84(2).thumb.png.33b1b7619529adf742f6204b4d59cfe1.png

4 minuty temu, BlackCoffe napisał:

Pokaż screen z HWInfo64 po ok 10 min gry. 

nie wiem czy to coś da bo caly casz 20 fps mniej więcej i w ogóle nie wykrywa karty... chyba idzie z samego procesora ta gra.

Link to post
Share on other sites
11 godzin temu, BlackCoffe napisał:

A mam takie głupie pytanie, monitor podłączyłeś do gniazda na płycie głównej czy na śledziu karty graficznej?

Nie rozumiem zbytnio pytania ale monitor jest podłączony do karty graficznej a tak w ogóle to tylko Cyberpunk tak działa bo na przykład Wiedźmin 3 normalnie działa.

Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, __PLHydroYT__ napisał:

Nie rozumiem zbytnio pytania ale monitor jest podłączony do karty graficznej

Zdarzały się przypadki, że userzy podpinali monitor pod gniazdo na płycie głównej obsługiwane przez integrę i się dziwili czemu mają słabe wydajności. Wygląda na to, że to kolejny humor tej gry.

Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, zbiku90 napisał:

Upewnij się też że masz sterwoniki z optymalizacją dla CP2077 tj. z grudnia 2020 albo nowsze

Tak mam wszystko najnowsze, wydaje mi sie że jest to spowodowane przez samą grę ponieważ w innych grach mam normalne fpsy jak zawsze tylko z CP2077 coś sie stało, może to przez najnowszą aktualizacje windowsa nwm.

Link to post
Share on other sites
12 godzin temu, zbiku90 napisał:

Nie wiem, u mnie jest cały czas te 50-60 fps na ultra, nie miałem takiego problemu. Ale kojarzę że coś takiego się zdarza, jak będę miał chwilę jutro to poszukam.

 

3 godziny temu, Sir R napisał:

Gra jest skopana. Mi się tak czasami dzieje, że z 60 fps spada do 30 i tak trzyma, ale u mnie pomaga wyłączenie gry i włączenie spowrotem i wtedy jest normalnie.

temat zamknięty, odinstalowałem tą grę chyba 2 razy i na nowo zainstalowałem, naprawiłem rejestry itp. itd. i pomogło. :D

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...