Skocz do zawartości

Problem pad od xbox połączony przez bluetooth i nie ma glosu i dzwieku


Recommended Posts

Witam podłączyłem dla syna pada od xboxa s do komputera i gdy był podłączony po kablu usb to pad dziala i jest dziek na słuchawkach i działa mikrofon podłączony od jack 3.5 w padzie ..Ale kupilem adapter asus bt 400 i podłączyłem pada przez bluetooth i lipa nie ma dzieku na słuchawkach i nie slychac mikrofonu chodzi o fortnite.

Moje pytanie jak teraz to zrobić aby po bluetooth syn mogl grac na padzie i mieć podłączone sluchawki z mikrofonem do tego pada u zeby wszystko działało. Czy wystarczy kupic adapter bluetooth xbox v2 Microsoft?

Bo rozumiem ze nie ma możliwości aby bezprzewodowo były podlaczone sluchawki z mikrofonem bo mam jbl 400 live i wogule jie koge ich podlaczyc prosze o pomoc .

Link to post
Share on other sites

Szkoda, że syn nie pomagał przy redagowaniu tej wiadomości, ale nie ma problemu, postanowiłem ją przetłumaczyć na polski:

 

Witam.

Podłączyłem dla syna pada od Xboxa S do komputera. Gdy był podłączony po kablu USB wszystko grało - był dźwięk na słuchawkach i działał mikrofon podłączony pod jack 3.5mm w padzie. Kupiłem adapter Asus USB-BT400, podłączyłem pada przez bluetooth i lipa, nie ma dźwięku na słuchawkach i nie słychać mikrofonu w grze Fortnite.

Moje pytanie: jak teraz zrobić aby po bluetooth syn mógł grać na padzie z podłączonymi słuchawkami i mikrofonem do tego pada? Czy wystarczy kupić adapter bluetooth Xbox v2 Microsoft?

Bo rozumiem, że nie ma możliwości, aby bezprzewodowo były podłączone słuchawki z mikrofonem, bo mam słuchawki JBL Live400BT i w ogóle nie mogę ich podłączyć. Proszę o pomoc.

 

 

Edytowane przez wodego
literówki
  • Lubię to 2
Link to post
Share on other sites

Po podłączeniu słuchawek do pada system ich w ogóle nie widzi? Nie pokazują się w ustawieniach dźwięku?

Na początek spróbowałbym zainstalować najnowsze sterowniki od Asusa:

https://www.asus.com/pl/Networking-IoT-Servers/Adapters/All-series/USBBT400/HelpDesk_Download/

13 godzin temu, Spc napisał:

Czy wystarczy kupic adapter bluetooth xbox v2 Microsoft?

Na oryginalnym adapterze nie powinno być takich, ani jakichkolwiek innych problemów. Przynajmniej ja nie uświadczyłem. 

Rozumiem że podpięcie słuchawek bezpośrednio do komputera nie wchodzi w grę? Bo to byłoby najprostsze, najpewniejsze i bezkosztowe rozwiązanie.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...