Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,
Chciałbym doradzić się w sprawie zakupu subwoofera do głośników EDIFIER R2750DB.

Czy taki będzie odpowiedni, czy może warto zainwestować w coś lepszego?
https://www.edifier.pl/product-pol-152-Edifier-T5.html

 


Będę kupował oba komponenty razem więc jeżeli macie propozycje zestawu głośników do komputera do kwoty 1500 zł to bardzo chętnie zapoznam się z nią.

Link to post
Share on other sites

Witam. Planujesz zakupić głośniki EDIFIER R2750DB i do nich już zakładasz zakup dodatkowego suba ? Hmm powiem Ci tak. Sam niedawno kupiłem inny model głośników Edifier Studio 1600T III. I już zaraz po sylwku miałem dobijanie się sąsiada do drzwi że on nie może oglądać tv. A to przy twoich jakie planujesz zakup są maleństwa. Ale polecam tą markę robi przyzwoity sprzęt wart swoich pieniędzy. Kup głośniki przetestuj mają miły mięki bass a pózniej zadecyduj czy warto jeszcze pakować kasę w suba.

Edytowane przez majster klepka
Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, majster klepka napisał:

Sam niedawno kupiłem inny model głośników Edifier Studio 1600T III. I już zaraz po sylwku miałem dobijanie się sąsiada do drzwi że on nie może oglądać tv.

 

Suba można ustawić tak, aby rozszerzał pasmo o najniższe rejestry bez dudnienia na cały pion. Nieraz miałem w bloku suby od JBL i SVS o mocy kilkuset wat RMS i nigdy nie było problemu. Nie było nic słychać poza moimi drzwiami, bo ledwo sobie przygrywały w tle. Jasne, marnował się ich potencjał i mogło być jedno zero mniej w mocy, ale chodzi o fakt, że się da. Tak jak i bez suba da się nagłośnić całą okolicę. Problem leży w głośnym rypaniu muzyką, a nie samym subie. Kulturalnie skalibrowany zestaw przy normalnym (60-70dB) odsłuchu nikomu nie będzie przeszkadzał, o ile wychodzi się z założenia, że sub ma być subtelnym uzupełnieniem stereo, a nie generatorem trzęsienia ziemi. Bynajmniej nie w muzyce, bo filmy to inna bajka.

 

Godzinę temu, majster klepka napisał:

Kup głośniki przetestuj mają miły mięki bass a pózniej zadecyduj czy warto jeszcze pakować kasę w suba.

 

Tak jest. Sub nie zawsze pomaga w stereo i często psuje odbiór muzyki. Warto spróbować samego 2.0 na początku.

Edytowane przez Karister
Link to post
Share on other sites

 

12 godzin temu, cooger napisał:

I co wnioskujesz z tego opisu milordzie?

image.thumb.png.330342e9b9ed1b0cfcb18637e482b37d.png

 



Że można podpiąć do nich subwoofer, ale pytanie było jaki będzie dobry w połączeniu z tymi głośnikami oraz czy warto brać coś droższego od Edifier T5

Edytowane przez Matrix141
błędy
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...