Skocz do zawartości

Problem z ashrock b460 pro4 po podłączeniu głośników w tylnym panelu wydobywa się pisk, szum, przerywa, podczas odpalenia gry też


Recommended Posts

Jako nowy użytkownik cieszyłem się, że zmieniłem płytę i procesor, ale jak podłączyłem wtyczkę z tyłu obudowy to cały czas lub z przerwami tam coś piszczy mi w głośnikach, szumi, przerywa, jak odpalam grę cs 1.6 co cały czas jest piszczący dźwięk, jak jestem na systemie, co jakiś czas słyszę ten pisk, na pilocie od głośników ustawione mam pokrętło głośności na full, ale jak gram to przyciszam, ale i tak piszczy niemiłosiernie, walnięty układ audio ?, czy coś tam nie dociska, jutro sprawdzę jeszcze raz wtyczkę, na starej płycie głownej, jak miałem na full odkręconą głośność to nic nie piszczało, a tu jest po prostu masakra, co robić co sprawdzić ? może ten układ 7.1 nie radzi sobie z moimi słabymi głośniczkami 2.1 od creative, jak przyciszę to tego nie słychać, ale jak dam na full to piszczy tragedia, ze się funcjonować nie da, jak tu coś obejrzeć jak zaraz piszczy, trzaski są , buczenie ?

Edytowane przez lukasz272015
Link to post
Share on other sites

dzwi-k.jpg

Podłączyłem wtyczkę do przedniego panelu, ale nie wiem czy to wejście na głośniki, ale nic się nie dzieje, nie ma dźwięku, to samo podłączyłem słuchawki do przedniego panelu, też ich nie wykrywa, nie ma dźwięku, to znaczy coś tam piszczało, jak zjadę trochę niżej z głośnością na pilocie od głośników to nie słychać, ale jak jest na full ustawione, to są te piski, trzaski, nawet jak otwieram strony internetowe, tylko nie działają mi słuchawki teraz na przednim panelu, na starej płycie wszystko było na full i głośniki nie piszczały, nie trzaskały podczas gier nic, no i słuchawki też działały, a teraz słuchawki nie działają na tej płycie, uwalona sekcja audio, oddawać mam ją do komputronika ? 

 

w Menadrzeże urządzeń wyłączyłem, kartę z zakładki audio wszystko tam, wyłączyłem, dzwięk pokazuje teraz w czerwonym kole z białym x a i tak słychać te piski, trzaski, itd, uwalona sekcja audio, co robić, dać sobie siana z majstrowaniem, i oddawać do sklepu ?

Edytowane przez lukasz272015
Link to post
Share on other sites

Wszystko sprawdziłem, instalowałem sterowniki z płyty dołączonej od płyty głównej, głupie youtube odpalam czy jak wchodzę na strony internetowe to zaczyna trzaskać piszczeć, masakra, zainstaluje jeszcze najnowsze sterownik, zobaczę czy to coś da, nawet, jak odłączyłem dźwięki wszystkie w Windows, to trzaska, piszczy, skrzeczy z tego wejścia, tylnego na płycie głównej, na przedni panel jak podłączyłem wtyczkę od głośników, to nic się nie dzieje, nie wykrywa, słuchawek, mikrofonu, i wejścia od głośników, tylko piszczy, trzaska, itd, przedniego panelu to ja nie odłączałem od obudowy, płycie głównej wszystko mam dobrze podłączone, sprawdziłem, wydaje mi się że jest uwalona karta dźwiękowa na płycie głównej :(  

 

 

Wszystko połączyłem jak tu 

Co robić, płyta ma 1 dzień, oddawać do komputronika?, oddawać na gwarancje do nich, czy zarządzać wymiany na nową lub zwrot kasy, to sobie zamówię jeszcze raz, bo nie chce uwalonej płyty, na starej płycie mi wszystko działa, i nic nie piszczy a tu takie cyrki.

Edytowane przez lukasz272015
Link to post
Share on other sites
42 minuty temu, lukasz272015 napisał:

to trzaska, piszczy, skrzeczy z tego wejścia,

 

Wyjścia.

 

43 minuty temu, lukasz272015 napisał:

czy zarządzać wymiany na nową lub zwrot kasy

 

Jak najbardziej. Reklamuj z tytułu niezgodności towaru z umową. Gwarancja jest dobra jak się produkt zepsuje, Ty dostałeś ze sklepu już zepsuty.

Link to post
Share on other sites

Jutro idę do komputronika, aha zamawiałem przez Internet na ich stronie, powiem żeby wymienili mi na nową, a jak nie to niech wysyłają na gwarancje, z tytułu rękojmi mogę chyba też poprosić o nowy sprzęt bo do tego przysługuje mi prawo ?, tylko teraz trzeba wszystko odłączać, procesor zdejmować i resztę ech, no nic tym razem padło na mnie z wadliwym towarem.

 

Sterowniki najnowsze zainstalowane, nic to nie dało, dobra już zanoszę płytę do komputronika, bo to nie ma sensu się z tym bawić.

Edytowane przez lukasz272015
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...