Skocz do zawartości

Pomoc, gdzie to kupiłem, jak dać na gwarancję


Recommended Posts

Witam,

Temat może głupi ale tak, 2,5 roku temu kupiłem zasilacz XFX TS 550W w jakimś sklepie przez internet, możliwe że bez zakładania konta i nie mogę znaleźć gdzie to było. Potrzebuję go odstawić na gwarancję i może jest ktoś kto potrafi rozszyfrować dane z dokumentów jakie znalazłem w pudełku i gdzie pisać czy wysłać ten zasilacz aby go naprawiono. Niby jest 5 lat gwarancji, minęło 2,5 roku. I czy te dokumenty wystarczą, bo innych nie znalazłem.

co.jpg

co2.jpg

Link to post
Share on other sites

Odpisali

Cytat

Każde zgłoszenie reklamacyjne powinno zawierać:

- nr faktury zakupowej AB,
- model sprzętu,
- nr seryjny
- dokładny opis usterki
-nr wew. Państwa reklamacji
-adres na jaki mamy przyjąć zgłoszenie.

Proszę o przesłanie tych danych.

 

Teraz nasuwa się myśl że musi być jeszcze jakiś sklep/pośrednik, moze to ten Alsen Marketing, bo oni mają jakiś sklep internetowy i może tam to zostało zakupione i najpierw u nich trzeba złożyć reklamację i jak będę miał dane to dopiero tam bo np skąd mam wziąć "nr wewnętrzny reklamacji" skoro oni jego nie przyznali tylko o niego wołają. Potrzebuję też numer faktury tylko skąd mam go wziąć jak w tych dokumentach przy polu "dotyczy faktury" mam . (kropkę) a drugi dokument adresowany do mnie zwie się WZ jakby "wuzetka".

 

edit:

google pokazuje że mieli taki zasilacz na sklepie, więc uderzę z zapytaniem do nich. Widać nie opłaca się kupować bez rejestracji i czyścić konto email ze starych wiadomosci

Edytowane przez astalawistaa
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...