Skocz do zawartości

Radiatory dla dysków M.2 SSD Nvme / Sata


Recommended Posts

Witam

Przedmiotami sprzedaży są nowe radiatory dla dysków M.2 Nvme / Sata.

Wystawione również na allegro gdzie też najlepiej obserwować aktualne ceny.

 

1) JEYI Warship PRO - uniwersalne z regulacją. Pasują również do dysków dwustronnych.

Dostępne kolory:

- Czarny - 42 zł

- Czerwony - 42 zł

 

6vUh6C9.jpg?1

 

 

2) Jonsbo

Dostępne kolory:

-Szary/Srebrny- 40 zł

- Czarny/Niebieski/Czerwony/Złoty - 50 zł

ugJL41q.jpg?2

 

3) Jonsbo slim

- Szary - 35 zł

- Czerwony - 35 zł

- Czarny - 40 zł.

0CwdSlb.jpg?2

 

 

4) Bykski

Cena: 45 zł

hullw2y.jpg?2

 

 

5) Snowman

Cena: 35 zł

FA3BpOE.jpg?1

Edytowane przez DyndaS
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
W dniu 20.01.2021 o 21:08, Joint21 napisał:

Witam który z tych radiatorków zapewnia najlepsze chłodzenie??

 

Jonsbo z pozycji numer 2 oczywiście ze względu na zwój rozmiar.

 

Jeyi jeśli ma się dysk dwustronny, bo jako jeden z nielicznych pod takie pasuje.

Link to post
Share on other sites
4 godziny temu, zbiku90 napisał:

Kupiłem tego Jeyi do starego Patriota i robi robotę, temperatura spadła z 70st do ok. 55 ;) Także mogę śmiało polecić jak ktoś się waha

 

Aktualnie wpada nowa wersja JEYI w kolorze szarym. Radiator ogółem sporo wyższy, a co za tym i wydajniejszy. No i chyba najwydajniejszy obecnie radiator pod dyski dwustronne ;)

 

https://allegro.pl/oferta/jeyi-radiator-chlodzenie-ssd-m-2-nvme-sata-szary-10209687241

Edytowane przez DyndaS
Link to post
Share on other sites
W dniu 7.02.2021 o 23:05, DyndaS napisał:

 

Aktualnie wpada nowa wersja JEYI w kolorze szarym. Radiator ogółem sporo wyższy, a co za tym i wydajniejszy. No i chyba najwydajniejszy obecnie radiator pod dyski dwustronne ;)

 

https://allegro.pl/oferta/jeyi-radiator-chlodzenie-ssd-m-2-nvme-sata-szary-10209687241

 

A można go użyć do dysku jednostronnego? Mam ADATA 1TB M.2 PCIe XPG SX8200 Pro i szukam mu czegoś mega wydajnego bo temperatury osiąga duże.

Link to post
Share on other sites
43 minuty temu, Joint21 napisał:

 

A można go użyć do dysku jednostronnego? Mam ADATA 1TB M.2 PCIe XPG SX8200 Pro i szukam mu czegoś mega wydajnego bo temperatury osiąga duże.

 

Tak, można również użyć do jednostronnego. Regulacja po prostu pomaga dopasować radiator do grubości dysku. ADATA 1TB M.2 PCIe XPG SX8200 Pro z tego co mi wiadomo, to dysk dwustronny, bo jednak ma elementy po drugiej stronie.

Link to post
Share on other sites
7 minut temu, Joint21 napisał:

Tak rzeczywiście dwustronna wydawało mi się że jednostronny jest . To wychodzi na to że nawet to i lepiej.

 

Obecnie moim zdaniem dla dysków dwustronnych powyższy model jest najlepszym wyborem.

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...