Skocz do zawartości

Recommended Posts

Jeśli może być smart w postaci hybrydy, to Withings ScanWatch jest chyba najlepszy pod tym względem. Teoretycznie ma jakieś certyfikaty odnośnie funkcji zdrowotnych, mierzy puls, ekg, saturację krwi, wykrywa zaburzenia oddychania i standardowo krokomierz, jakiś monitor snu, kalorie etc. Wygląda dobrze imo, ma szkiełko szafirowe, dostępny w dwóch rozmiarach i jest dość tani - mniejszy 280 eur.
Sam się nad nim zastanawiam tbh, znajomy sobie kupił i wydaje się spoko na żywo, on zachwala, a ja za bardzo nie przepadam za smartami, ale pseudohybryda i ma sporo rozsądnych funkcji, jak do tej pory widziałem od biedy sens jedynie w jakichś Garminach.
Teraz na black friday jest dodatkowo promo i dostajesz "premium" pasek gratis.

Link to post
Share on other sites

Rozumiem, ale w tej cenie to raczej będzie elektrośmieć, co najwyżej może jakaś opaska sportowa. Poza tym, po co 'ekg' w zegarku, gdzie nawet we w miarę przyzwoitych (a na pewno nie najtańszych) Apple Watchach jest to niezbyt używalne (nie daje praktycznie żadnych sensownych informacji z lekarskiego punktu widzenia)? Ten ScanWatch od biedy powinien mieć to na poziomie może okej i też nie spodziewałbym się cudów. Spodziewasz się, że coś za mniej niż 300 zł będzie lepsze (albo w ogóle będzie miało jakiś sens)?
Jeśli to ma być prezent, może zadaj sobie najpierw pytanie, które ja zadaję sobie za każdym razem, kiedy chcę komuś coś kupić - czy to ma być śmieć, który ktoś rzuci zaraz w kąt, albo trafi tam, gdzie jego miejsce, czy chcesz komuś dać coś, co będzie rzeczywiście używał? Może należy zastanowić się nad jakimś innym prezentem. Ew. naprawdę jakaś tańsza opaska sportowa typu Mi Band, a w tej cenie to i o "jak najwięcej funkcji zdrowotnych" będzie ciężko, bo znajdziesz góra pulsometr. W każdym razie będzie to, mimo wszystko, sensowniejsze od wyrzucenia 3 stów na bubla.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
3 godziny temu, macfan-pl napisał:

nie lepiej było poczekać z kupnem na AW6?

Kupiłem AW5 zaraz po jego premierze. Świetny sprzet, z perspektywy czasu nie bylo sensu czekac rok na 6 zeby dostac funkcje natlenienia krwi

Edytowane przez keanu96
Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, keanu96 napisał:

Kupiłem AW5 zaraz po jego premierze. Świetny sprzet, z perspektywy czasu nie bylo sensu czekac rok na 6 zeby dostac funkcje natlenienia krwi

Zgadzam się ze AW to świetnie zaprojektowane urządzenia. Co prawda nie mam AW tylko Samsung Galaxy Watch ale również uważam ze to jest super sprzęt. 

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...