Skocz do zawartości

Najnowsze nieprzeczytane posty


Recommended Posts

10 minut temu, jarrino napisał:

klikam tam gdzie pokazujesz (jest łapka) i nic nie wyświetla....

To jest coś nie tak po Twojej stronie, U+ ma tam normalny dostęp. Może spróbuj się przelogować, lub inna przeglądarka dla testu?

 

7 minut temu, GreQonE napisał:

nie widzę go w spisie tematów

W którym spisie?

Link to post
Share on other sites

Pozwolę się dołączyć. W przeglądarce z której na codzień korzystam od lat Vivaldi nie mogłem się zalogować na forum. 

W Edge, wyskakiwało nieprawidłowe hasło, a jestem pewien! Po przywróceniu hasła i zmianie na dłuższe jest okej. Natomiast nie działają mi przyciski dodaj, wiadomości oraz profil. Po kliknięciu nic się nie dzieje :/ Co można zrobić?

Link to post
Share on other sites

No niestety, na żadnej przeglądarce nie działają przyciski wiadomości, powiadomienia ,"jarrino". Na żadnej nie mogę się normalnie zalogować, nie działa "łapka" na zaloguj. Mogę wejść tylko dlatego (na Chrome), że zmieniłem hasło, zalogowałem się i dałem stronę do zakładek. Na innych przeglądarkach zero możliwości...

Link to post
Share on other sites
W dniu 23.11.2020 o 20:47, wojciechu15 napisał:

Czy jest gdzieś opcja jak na starym forum, by szybko wyświetlić tematy w których brało się udział w których pojawiły się nowe posty?

Trochę poszukałem i znalazłem :)

Nieprzeczytana zawartość -> autorstwo zawartości -> zawartość w której brałem udział.

No i obowiązkowo "przejdż do komentarzy których nie przeczytałem" jak napisał Jacek w poście #2 (swoją drogą posty nie są ponumerowane teraz)

Powoli się oswajam z nowym forum, nie jest takie złe. Tylko prawdziwy dark mode by się przydał ale to można załatwić przez dodatek do przeglądarki jak sądzę.

Link to post
Share on other sites

Można też wlaczyc powiadomienia, żeby automatycznie obserwowało zawartość

Konto-> ustawienia konta-> ustawienia powiadomień -> ogólne i tam są dwa checkboxy:

  • Automatycznie obserwuj nową zawartość, którą dodaję
  • Automatycznie obserwuj zawartość, do której dodaję odpowiedź

 

Link to post
Share on other sites

Mozna ustawić opcje kanału, można też shareowac kanał, tylko nie wiem jak przełączyć między kanałami:

https://forum.benchmark.pl/discover/10/

 

Można ustawić kanał jako domyślny i wtedy jak się kliknie w tą ikonkę gazety jakby to się ten domyślny kanał wyświetla, normalnie tam są wszystkie nieprzeczytane

Edytowane przez wrobel_krk
Dodana treść
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...