Skocz do zawartości

Logitech G513-Ustawienie profili rgb


Recommended Posts

Cześć wszystkim :)

Czy znajdzię się dobra dusza, która pomoże mi w opanowaniu ghub-a :)

Chcę ustawić kilka profili rgb, dla kilku gier. Tzn. dla każdej gry inny+ osobny dla pulpitu. Czy jest to  wykonalne? Mam za sobą kilka nie udanych prób :)

W tej chwili mam 2 profile: dla pulpitu osobny i dla wszsytkich gier wspólny, a chcę żeby np. wot miał inny profil niż warzone czy wiesiek. Niby miałem kilka profili, ale jak zmianiałem coś w jednym to ustawienia w pozostałych też się zmieniały.

Link to post
Share on other sites

Jeżeli G Hub automatycznie nie wykrywa gry, dodaj ją manualnie przy tworzeniu profilu, zwykle towarzyszy temu zapytanie, czy chcesz by profile włączały się automatycznie.

Opisałbym to w bardziej przejrzystej postaci, ale G Hub nie wykrywa mojej G203 - oprogramowanie Logitecha, to najgorszy sterownik z jakim kiedykolwiek miałem do czynienia.

Link to post
Share on other sites

Jeżeli G Hub automatycznie nie wykrywa gry, dodaj ją manualnie przy tworzeniu profilu, zwykle towarzyszy temu zapytanie, czy chcesz by profile włączały się automatycznie.

Opisałbym to w bardziej przejrzystej postaci, ale G Hub nie wykrywa mojej G203 - oprogramowanie Logitecha, to najgorszy sterownik z jakim kiedykolwiek miałem do czynienia.

 

Dzięki za odpowiedź :) Z ręcznym dodaniem gier nie ma problemu, tylko z samym ustawieniem indywidualnego wzoru podświetlenia klawiszy dla każdej gry z osobna. Ustawiam sobie profil dla wiedźmina, który nawet się uruchamia jak odpalam grę :) ale jak przygotowuję osobny profil dla wot-a to te ustawienia przenoszą się na profil dla wiedźmina, a sam profil dla wot-a się nie uruchamia.  Moje profile nie są specjalnie wyszukane, ot podświetlona mam tylko te klawisze z których korzystam w dannym tytule, a pozostałę albo są całkiem wyłączone lub mają białe podświetlenie. Fakt, logitechowi jeszcze sporo brakuje do ideału :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...