Skocz do zawartości

Gigabyte RTX 3080 Eagle OC - Nowa


Recommended Posts

Witam serdecznie!

Na sprzedaż oryginalna fabrycznie zapakowana nowa karta graficzna RTX 3080 Gigabyte Eagle OC w cenie promocyjnej i bez czekania miesiącami na dostawę default_smilies_smile.gif

Cena 4400zł tylko dziś, jutro 4899 zł.
Możliwość ewentualnej negocjacji.

Osoby które nie stać i się śmieją proszę by sprawdziły ile kosztowały karty 2080Ti (przynajmniej 5 tysięcy) więc karta o dużo większej wydajności w cenie 4400zł to wg mnie marzenie default_smilies_smile.gif

Jutro jedna osoba będzie generalnie już kupowała bo wpłaciła dopiero część brakujących środków na allegro a na jutro dopiero się zaksięgują, więc jak komuś zależy to najlepiej by kupił dzisiaj.

https://allegro.pl/oferta/gigabyte-rtx-3080-eagle-oc-ray-tracing-promocja-9879709246

Link to post
Share on other sites

Jutro jedna osoba będzie generalnie już kupowała bo wpłaciła dopiero część brakujących środków na allegro a na jutro dopiero się zaksięgują, więc jak komuś zależy to najlepiej by kupił dzisiaj.

Yyy, że co?

 

Edytowane przez ZombaL
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Jutro jedna osoba będzie generalnie już kupowała bo wpłaciła dopiero część brakujących środków na allegro a na jutro dopiero się zaksięgują, więc jak komuś zależy to najlepiej by kupił dzisiaj.

Yyy, że co?

Typ miał 2500zł na allegro na kredycie, a 1900zł w banku, nie mial jak kupic bo nie mial lacznie 4400, proponowal mi wyslanie 1900zl przelewm + zmiana oferty na 2500zl na allegro, ale nie chcialem sie bawic w dzielenie kasy, zreszta jest tam jakies ryzyko, choc dla mnie zerowe.

Tak czy siak, wiadomo zamiescilem to by wprowadzic pewna presje ale tez nie klamalem, wyprzedalo sie szybciej niz myslalem, zaluje ze nie sprzedalem drozej

Edytowane przez forii
Link to post
Share on other sites
Typ miał 2500zł na allegro na kredycie, a 1900zł w banku, nie mial jak kupic bo nie mial lacznie 4400, proponowal mi wyslanie 1900zl przelewm + zmiana oferty na 2500zl na allegro, ale nie chcialem sie bawic w dzielenie kasy, zreszta jest tam jakies ryzyko, choc dla mnie zerowe.

Tak czy siak, wiadomo zamiescilem to by wprowadzic pewna presje ale tez nie klamalem, wyprzedalo sie szybciej niz myslalem, zaluje ze nie sprzedalem drozej

Okej bo nie załapałem do konca :)
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...