Skocz do zawartości

słaba wydajność w grach asus tuf a17 fa706


Recommended Posts

Witam,

 

Panowie mam problem z wydajnością lapka,lapek jak w tytule z gtx1650ti, chodzi głównie o to, że w grach laptop nie używa w pełni grafiki często to jest 90% grałem właśnie chwile temu w hunt showdown na niskich i użycie grafiki 70%  na wysokich jakieś 90% ale fpsy cały czas oscylują w okolicach 60klatek temp grafiki 67 stopni 

Edytowane przez WaltKowalski
Link to post
Share on other sites

to dokupię ramik i dam znać jak efekty  :D


Dobra kupiłem RAM, ale mam problem kupiłem goodramy irdm 2x8gb 3200mhz 16cl, ale chodzą na 2400mhz jak je ustawić, aby chodziły na 3200 w uefi nie widziałem opcji żadnych dotyczących ramu ani profili xmp. A oryginalne też chodziłyna 3200mhz tylko przy niższym napięciu 

 

 

A druga sprawa wsadziłem do niego nowego ssdka samsunga 860evo pod sata, ale laptop go nie wykrywa w zarządzaniu dysków, ale w urządzeniach i uefi jest widoczny normlanie jakieś rady co zrobić? 

Edytowane przez WaltKowalski
Link to post
Share on other sites

Nie działa, zrobiłem to innym programem bo gparted coś mi nie działał i lipa nadal nie widoczny w komputerze. Nie mam bladego pojęcia czemu z tym jest taki problem na stacjonarce normalnie wykrywa ten dysk a na laptopie kicha.

 

375e5891332d.png

 

 

Nawet crystal disk go wykrywa.... a samsungowski magical już nie... 

Edytowane przez WaltKowalski
Link to post
Share on other sites

 

 

Odpal jaki linuks live i zobacz jak tam sprawa wygląda.

 

 

Powiesz coś więcej? Nigdy nie bawiłem się linuksem 

panowie głupia sprawa i pytanko, nie mogę zwrócić ramu ponieważ kupowałem go na firmę. A podobno w polskim prawie przy zakupie na firmę nie można odstąpić od umowy z tytuły zwrotu 14 dniowego. Czy to prawda?? kupowałem po przez allegro jeśli to ma znaczenie... 

 

 

Rękojmia tutaj coś zdziała? Czy sprzedać na olx? 

Edytowane przez WaltKowalski
Link to post
Share on other sites

 

 

nie mogę zwrócić ramu ponieważ kupowałem go na firmę

Jeśli prowadzisz j.d.g. nie związaną z elektroniką to przysługują ci takie same prawa jak zwykłemu konsumentowi czyli możesz zwrócić normalnie w ciągu 14 dni. W innym przypadku no to niestety albo odliczenie vat albo prawo do zwrotu, trzeba wybierać.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...