Skocz do zawartości

RX 590 czy GTX 1660 super?


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez mutissj,

Recommended Posts

Śledzę oczywiście ceny w PL, ale towar kupuje zazwyczaj gdzie taniej (caseking.de, overclockers.co.uk, Amazon) i zachęcam do tego wszystkich. Dziwi mnie po prostu, że tak popularna karta jest w pl droższa (Pulse) chociaż ma praktycznie identyko MSRP.

 

Co zaś się tyczy forum: śledziłem tematy na długo zanim wyjechałem za granicę i jestem pewien, że znajdzie się jeszcze paru innych forumowiczów, którzy stacjonują poza ojczyzny łonem. :P

Link to post
Share on other sites

 

 

i jestem pewien, że znajdzie się jeszcze paru innych forumowiczów, którzy stacjonują poza ojczyzny łonem. :P

Zgadza się. ;)

Ale na na przyszłość podawaj w nawiasie ceny w PLN, bo komu się chce sprawdzać kurs jakiegoś Seka? Albo w ten sposób:

 

- wypasiona karta u mnie 2191 Seków (2100zł), a w PL 2130zł - ale drożyznę macie, wolałbym na integrze siedzieć niż płacić 30zł więcej...

Link to post
Share on other sites

@Wodego

 

2191 Sek to po kursie kupna 941 pln - i z tego co widzę jest to około 100 pln drożej niż taki Giguś kosztuje np w Xkom. Zazwyczaj piszę od razu przybliżoną cenę w pln ale tym razem chodziło o pokazanie różnicy na jednym rynku.

Link to post
Share on other sites

Różnice w cenach były, są i będą. Ja mogę pokazać ceny, że za głowę się złapiecie - tak drogo. To nie będzie jakieś śmieszna kilka, a kilkadziesiąt procent drożej niż w PL. Tylko po co mam pokazywać? Każdy ogarnięty sobie zdaje sprawę, że ceny mogą się różnić. Największą różnicę widziałem 400% - nie, nie pomyliłem się.

Link to post
Share on other sites

A ja się nie boję używek, 3 tygodnie temu stałem się szczęśliwym posiadaczem GTX 1080 Palit GameRock, prawda troche drożej od wymienianych, ale nie tak wiele jak na wydajność do ceny. 1250 blaszek na Allegro z gwarancją do grudnia.

 

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...