Skocz do zawartości

Ewentualna wymiana karty graficznej na nową


Recommended Posts

Ja dam sobie rękę uciąć, że na tej 500wattówce poleci mu ta karta i jeszcze z kolejnych serii coś poleci, bo karty umówmy się, mniej prądu pobierają przy wzroście wydajności.

no np Ampere  :rotfl:

 

 

 

Lepiej wymienię zasilacz bo ma zostać na stałe w komputerze(nie będzie już nigdy wymieniany) i tak się zastanawiam czy zasilacz be quiet Pure Power 11 600W to dobry wybór,czy lepiej szukać jeszcze jakiegoś zasilacza 600W(takiej mocy potrzebuję zasilacz) innej firmy?

Kolego ostatni raz ci daje link do tego zasilacza a później kupuj co ci się jawnie podoba.

https://proline.pl/zasilacz-seasonic-focus-gx-550-80plus-gold-550w-p1401081

-jak masz wszelkie wątpliwości to sobie poczytaj:

https://www.purepc.pl/test-seasonic-focus-plus-gold-550-w-najlepszy-w-swojej-klasie

Edytowane przez Marekpe
Link to post
Share on other sites

Teraz sam kompletnie nie wiem jaki zasilacz ewentualnie kupić do karty graficznej np: MSI RTX 2060 Super Gaming X 8GDDR6,bo mam dylemat wyboru zasilacza,a do wyboru mam dwa: Seasonic Focus GX 550W i be quiet Straight Power 11 550W,tylko który zasilacz wybrać by był odpowiedni do karty RTX 2060 Super i działał dobrze przez długie lata.

Link to post
Share on other sites

Napisałem #28 post dlatego,że zaciekawił mnie zasilacz be quiet Straight Power 11 550W i kompletnie nie wiem czy wybrać ten zasilacz czy polecany w tym temacie Seasonic Focus GX 550W,tylko takie dwa zasilacze biorę pod uwagę przy ewentualnym zakupie(zasilacz ma być do karty graficznej RTX 2060 Super,i działać bez problemu przez długie lata).

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...