Skocz do zawartości

Recommended Posts

2 minuty temu, Pawel7 napisał:

Jak ktoś chce zobaczyć, jak się nie powinno pisać testów kart graficznych, to niech wejdzie na tabletowo

Digital foundry też się nie popisało, porównanie z 2070 (bez super) i 1070. Trzeba było jeszcze 970 dorzucić, przecież to też wyższa seria wg numerka. No i dla tych paru osób co naiwnie do końca wierzyły że będzie coś poniżej 2k: A NIE MÓWIŁEM? :) Ja odpuszczam pcmr tymczasowo, sprzedaję radka i biorę Series S, na licytacjach po 1k chodzą. Do wyświetlania pulpitu wystarczy mi rx570 kupiony tu na forum.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
4 minuty temu, zbiku90 napisał:

Digital foundry też się nie popisało, porównanie z 2070 (bez super) i 1070. Trzeba było jeszcze 970 dorzucić, przecież to też wyższa seria wg numerka. No i dla tych paru osób co naiwnie do końca wierzyły że będzie coś poniżej 2k: A NIE MÓWIŁEM? :) Ja odpuszczam pcmr tymczasowo, sprzedaję radka i biorę Series S, na licytacjach po 1k chodzą. Do wyświetlania pulpitu wystarczy mi rx570 kupiony tu na forum.

 

Przecież za to co weźmiesz za 5700XT spokojnie starczy na XSX ;)

Link to post
Share on other sites
28 minut temu, k0zik napisał:

Przecież za to co weźmiesz za 5700XT spokojnie starczy na XSX

W sumie to na XSX i TV by starczyło może :D Ale zima się kończy, czasu na granie będzie mniej, na premiery żadne nie czekam. Na padzie to w sumie gram tylko w PESa i Forzę więc się zastanawiam czy konsola mi w ogóle potrzebna, wymienione 570 spokojnie ogarnie. Tylko monitor 1440p 144hz będzie się nudził jakiś czas.

30 minut temu, Pawel7 napisał:

Ich test przy tym, to jest jak produkt premium, przy najtańszym produkcie na rynku

W podsumowaniu, zalety: cena xD Chyba ją ku**a za darmo dostał do recenzji ja pi******ę

Edytowane przez zbiku90
  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites
22 minuty temu, zbiku90 napisał:

No i dla tych paru osób co naiwnie do końca wierzyły że będzie coś poniżej 2k: A NIE MÓWIŁEM? :)

Czy ja właśnie zostałem wywołany do tablicy? :>

 

Makao.

obraz.png

 

Edytowane przez Artok
  • Lubię to 6
Link to post
Share on other sites
2 minuty temu, Artok napisał:

@ADR15to się okaże, bo sklep pracuje do 17, a sprzedaż ruszyła o 18. 

Ty chociaż dodałeś do koszyka.

Ja napierdzielałem F5 od 17:45 dosłownie co sekundę, jak pokazał się kod w ciagu kolejnej sekundy kliknąłem dodaj do koszyka i tyle z polowania.

Jakim cudem ty się wstrzeliłeś to ja nie mam pojęcia.

 

Ale gdybym wiedział, że dadzą kod rabatowy, to dodałbym kartę za 4500 to koszyka (nawet ją miałem, bo gdzieś o 17:50 była już dostępna, ale za 4,5k) i po 18 klepnął tylko kod już w koszyku. Eh...

Edytowane przez dan-mark
Link to post
Share on other sites
9 minut temu, dan-mark napisał:

Jakim cudem ty się wstrzeliłeś to ja nie mam pojęcia.

Kod na karcie produktu pojawił się z opóźnieniem. Na pewno nie równo o 18.00. Jak po 18 cena się nie zmieniła (nadal 4600), to z ciekawości wszedłem w ofertę sklepu i odfiltrowałem RTX 3060.

 

Kod wisiał pod nazwą karty na liście wyszukiwania, natomiast gdy dodawałem ją do koszyka, to na karcie produktu go jeszcze nie było. 

 

Prawdopodobnie by takiej liczbie chętnych to każda sekunda zwłoki decydowała o sukcesie lub porażce. 

Link to post
Share on other sites
39 minut temu, Artok napisał:

Prawdopodobnie by takiej liczbie chętnych to każda sekunda zwłoki decydowała o sukcesie lub porażce. 

W Lotto grać, a nie karty graficzne kupować :)

 

Niby niewiele RTX 3060 w Polsce było, a jednak chyba większość z nich na OLX już wisi :)

Edytowane przez Krzysztof Miś
Link to post
Share on other sites

Ja analizę od strony górniczej zapodam, podobno kopie 80% tego co 3060ti/3070, a zabezpieczenie to pikuś na Linuxie, więc do cen 3070 na poziomie 6k pewnie będzie do kupienia za 4-4.5k. Do grania to teraz konsole, i tak są wydajniejsze niż ta karta;)

Po obejrzeniu recenzji przypominam sobie że mogłem kupić 2080ti za 2500, ale gotówki nie miałem, a 3060 w porównaniu do 2060 super nic nie daje;) Jakby człowiek miał szklana kule to przed premierą Ampere kupował by wszystkie karty co się da;)

Edytowane przez wrobel_krk
  • Dzięki 1
Link to post
Share on other sites

 

Teraz, Succubus napisał:

No i jest 3060 w sklepach dostępna i za ile?

 

Była dostępna chwile po premierze - ceny w zaleznosci od sklepu, w mediaexpert najtansze byly po 2500, w x-kom i morele cos kolo 2800-2900. Wszystko poszlo w kilkanascie minut, teraz to tylko na allegro od 3.5k... 

  • Dzięki 1
Link to post
Share on other sites
34 minuty temu, hotkey napisał:

najtansze byly po 2500, w x-kom i morele cos kolo 2800-2900. Wszystko poszlo w kilkanascie minut

 

Jakoś nie chce mi się wierzyć, że to gracze wykupili wszystkie egzemplarze :wariat:

 

35 minut temu, hotkey napisał:

teraz to tylko na allegro od 3.5k... 

 

Panie, to się w pale nie mieści :facepalm:

Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem to obecny Rząd w ramach dekarbonizacji Europy i Świata szeroką perspektywą objął cały przemysł wydobywczy.

Kopalnie zamykają i górnicy w ramach rekompensaty dostaną po RTX'ie na odchodne, aby w chwilach resentymentów, mogli sobie jeszcze pokopać.

No to siedzą po internetach i wykupują. Każdy wiceminister musi kupić co najmniej po dwie karty, a minister cztery. Fundusze ze Wspólnoty Węgla i Stali.

  • Lubię to 1
  • Haha 4
Link to post
Share on other sites

I teraz będziemy rozczulać się nad kolejnym cwaniakiem SFERIS, który PODOBNO tylko 10 kart sprzedał po normalnej cenie, a tak klepie wszystko x2.

Faktycznie duże brawa, jacy oni łaskami.

A to że zrobili sobie tym reklamę w różnych serwisach i liczba wejść na ich stronę pewnie w życiu nie była tak wysoka jak wczorajszego wieczora.

Bierzcie moją nerkę w prezencie... bohaterzy!

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...