Skocz do zawartości

Recommended Posts

@mirai 99

Moje zamówienie jest z 20 września, jak pisałem wcześniej też dostałem dziś identycznego smsa, po 4 tygodniach bez jakiegokolwiek info. +10 do nadziei :)

No właśnie on (dzień premiery) i ty (20 września) dostaliście, a ja (dzień po premierze) nie... dziwne to wszystko...

Link to post
Share on other sites

No właśnie on (dzień premiery) i ty (20 września) dostaliście, a ja (dzień po premierze) nie... dziwne to wszystko...

Zamawiałeś Tufa OC? Tego faktycznie można dodać do koszyka od dnia premiery do dziś. Ja czekam na Tufa bez OC i ten pojawił się na chwilę w dzień premiery, potem szybko go usunęli i dodali opcję 'produkt niedostępny'. Dopiero od 20 września znowu można go było dodać do koszyka i ustawić się w kolejce. Ja akurat z samego rana odświeżałem często tą stronę i trafiłem na moment gdy przywrócili sprzedaż. Zresztą tak jak ktoś już wcześniej tutaj pisał, ten sms niekoniecznie musi oznaczać rychłe wysłanie paczki, tylko sposób na utrzymanie klienta.

Link to post
Share on other sites

Mam do Was pytanie...

Mam zamiowioną 3090 w wersji ROG strix oc ale nie wiem jak długo będę jeszcze czekać

Ale mam możliwość dostania od ręki następujące karty 3090:

MSI ventus 3x OC lub gaming x-trio

 

Warto? Czy lepiej czekać na tego Asusa?

Oczywiście obie MSi wyjdą mnie drożej niż zamówiony Asus.

 

Link to post
Share on other sites

 

 

Jaki model? Może ten akurat jeszcze nie przyszedł.

 

TUF OC i MSI Ventus 


Mam do Was pytanie... Mam zamiowioną 3090 w wersji ROG strix oc ale nie wiem jak długo będę jeszcze czekać Ale mam możliwość dostania od ręki następujące karty 3090: MSI ventus 3x OC lub gaming x-trio Warto? Czy lepiej czekać na tego Asusa? Oczywiście obie MSi wyjdą mnie drożej niż zamówiony Asus.

Zdecydowanie czekaj na ASUSa. 

Link to post
Share on other sites

@EH_Gosu - nie wiem czy zdajesz sobie sprawę :) ale cały czas czekamy na materiał video o Strix'ie/Strixach :)

Zdaję sobie sprawę :) Jestem w trakcie montażu testów TITAN RTX vs RTX 3080 STRIX vs RTX 3090 STRIX. Chciałem jeszcze dać RTX 2080 Ti w tym materiale, ale cztery karty mi się na ekran nie mieszczą :D Ewentualnie dam RTX 2080 Ti vs RTX 3080 STRIX vs RTX 3090 STRIX, ale TITAN jest tutaj bardziej reprezentacyjny gdyż nawet najlepsze nierefy RTX 2080 Ti nie podskoczą do niego, co jeszcze lepiej obrazuje przewagę Ampere nad Turingiem. Marginalnie cięte GA102 (82 SM w 3090) vs sowiciej cięte GA102 (68 SM w 3080) vs pełne TU102 (72 SM).

 

Recki STRIXów 3080 i 3090 będą osobno, czekam jeszcze na bloki wodne bo chce tam dać od razu porównanie jak to na wodzie lata.

Link to post
Share on other sites

WRESZCIE

z xkom 17.9 16:00

 

3cb36ce0b16d35b47548f7458569b2da.jpg

Najs.. może też dostane "wkrótce" jak to ładnie xkom napisał smskiem..( zamówiona 17.9 ~19:00) . Szkoda że nie ma możliwości zobaczenia miejsca w "kolejce" ... sklepy powinny być transparentne i podawać konkretne informacje.  Jak dostane to dam znać .

 
 

 

 

Edytowane przez niconpl
Link to post
Share on other sites

 

 

Zbrzydło im odpowiadanie na to samo pytanie 50 osobom dziennie :')

 

Nie musieliby, gdyby byli transparentni w kwestii dostaw, kolejek, ogólnie informacji.

 

Napisałem do Morele z zapytaniem czy przyjdzie mi czekać 2 tygodnie czy 2 miesiące, czy mają karty w drodze miła kobieta powiedziała, że nie mogą udzielać takich informacji klientom więc wszyskie zamówienia anulowałem, jeszcze morele ma mi kasę oddać z pozostałych już mam środki.

Link to post
Share on other sites

Nie cytuj zdjęć!

 

Ale wtedy nie byłoby możliwości przykombinowania i pracownicy nie mogliby brać świeżutkich kart z dostaw i opychać ich z przebitką na Allegro/OLX...

 

Typ od którego ja kupiłem kartę na bank był pracownikiem owocowego sklepu chociaż się zapierał jak nie wiem.


@dodo - kilka stron temu Gosu miał na opych TUF'a (wprawdzie za 5k bo sam za tyle kupił). Boli dopłacenie 1000 więcej do ceny sklepowej (sam coś o tym wiem....) ale na Twoim miejscu chyba bym się nie wahał jeżeli są środki z anulowanych zamówień. Jakoś się przed małżonką/dziewczyna wytłumaczysz ;)

Edytowane przez joker5513
Link to post
Share on other sites

 

 

Jakoś się przed małżonką/dziewczyna wytłumaczysz

 

Nie mam tego problemu.

 

 

 

Twoim miejscu chyba bym się nie wahał jeżeli są środki z anulowanych zamówień

 

Tu nie chodzi o brak pieniędzy, nie chce płacic 5k za coś co jest warte 3,5k bo sama karta/zakup traci na aktrakcyjności. Anulowane zamówienia miałem poniżej 4k za dobre modele. 

Gdybym dostał informację typu "jest Pan x w kolejce, mamy x kart zamówionych i będą u nas za około x czasu więc dostanie pan kartę mniej więcej około tej daty xx.xx" to spokojnie bym czekał ale jak ktoś mi mówi, że nie może powiedzieć kiedy będzie zamówiony i opłacony towar ponieważ na informacja jest poufna to dziękuję. 

 

 

Ustrzelę coś za miesiąc dwa jak sytuacja się unormuje.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Też mnie to denerwuje - pewnie nie chcą ujawniać tych informacji żeby "swoi" mogli kombinować, lub większą część zamówień chcą ładować w swoje (pożal się Boże) gotowe zestawy :(


Na Allegro nawet najgorsze paździerze pokroju GB Eagle chodzą po minimum 4700zł a dobre modele od 5,5 do 6k :(

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Zawsze jestem otwarty na ciekawe testy także jeśli tylko czas pozwoli to obadam temat. Na ten moment priorytetami jest dla mnie zmontowanie materiałów z testów RTX 3080 STRIX oraz RTX 3090 STRIX, dodatkowo zaległych innych tesćiorów etc. No, a 5 Listopada przychodzi do mnie R9 5950X i zabieram się za testy vs i9-10900K na RTX 3090 STRIX. Także roboty masa, a czasu zawsze za mało na wszystko ;-)

 

Z innej beczki, mam dostępnego jednego RTX 3070 STRIX OC za 3450 zł (cena kupna, tutaj uda się bez dopłat pod stołem skołować). Jakby ktoś chciał mogę ogarnąć. Niemniej według mnie nie ma za bardzo sensu ta karta w owej cenie bo zdecydowanie lepiej polować nawet na anemiczne wersje RTX 3080.

 

Jeśli natomiast ktoś chciałby to mogę pomóc.

No to zmiana platformy żeby w pełni wykorzystać potencjał GPU i będzie pięknie, przyjemności z karciochy życzę :)

 

Gosu, z miłą chęcią zobaczę testy 5950X vs i9-10900K na RTX 3090 STRIX :)
Nie zwlekaj zbyt długo. 
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Zbrzydło im odpowiadanie na to samo pytanie 50 osobom dziennie :')

Ich wina. Nie podają kolejki bo nie mogą? Przecież to nie są tajne dane i nie wierzę, że nikt nie potrafi odczytać z systemu po numerze zamówienia jakie jest moje miejsce w kolejce. Jakby wszystko było tak jak być powinno, to powinienem dowiedzieć się jakie jest moje miejsce w kolejce, a potem ile kart danego modelu do nich dotarło. Spokojnie bym sobie czekał, gdybym wiedział, że kart dotarło 30, a ja jestem 50, a tak to rodzą mi się w głowie teorie spiskowe (takie czasy...) jak to, że tańsze modele jak MSI Ventus idą do zestawów i będziemy na nie czekać. Brak transparentności, tak jak pisał kolega dodo.

 

Edit. Właśnie zobaczyłem, że na następnej stronie kolega dodo i joker myślą podobnie, ale nie będę już zmieniał ;)

Edytowane przez czorcik696
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...