Skocz do zawartości

Recommended Posts

Powiedzcie laikowi po co doplacac kilkaset zlotych zeby miec 1-2fps wiecej przy karcie o takiej wydajnosci? Mam na mysli kupowanie jakis tam wersji gaming - OC itp. Gigabyte Eagle jest za 3.279 i myslicie, ze bedzie duzo gorszy od takiego Gaming X Trio za 3.829? Przeciez te roznice beda minimalnie minimalne ;) Zreszta zle sie wyrazilem, te roznice SĄ minimalne: 

gigabyte-eagle.jpg

Link to post
Share on other sites

 

 

Powiedzcie laikowi po co doplacac kilkaset zlotych zeby miec 1-2fps wiecej przy karcie o takiej wydajnosci? Mam na mysli kupowanie jakis tam wersji gaming - OC itp. Gigabyte Eagle jest za 3.279 i myslicie, ze bedzie duzo gorszy od takiego Gaming X Trio za 3.829? Przeciez te roznice beda minimalnie minimalne ;) Zreszta zle sie wyrazilem, te roznice SĄ minimalne:

 

Kup jedną jak i drugą kartę i sam porównaj. Ta tańsza, to będzie połączenie odkurzacza z piekarnikiem, czyli głośna i gorąca, do tego słabo wykonana. Jeśli chodzi o wydajność to nie będzie 1-2 fps. tylko coś koło 10.

Link to post
Share on other sites

 

 

MSI 34dBa, Gigabyte 40dBa. Tylko zwroc uwage na temperatury. MSI 73°, Gibabyte 67°, wiec teoretycznie mozna zwolnic wiatraki do jakis 30dBa na Gigabyte i miec temperatury nadal nizsze od MSI

 

Nie ma sensu tłumaczyć @janek trzyma kompa w szafie :D

Link to post
Share on other sites

Kup jedną jak i drugą kartę i sam porównaj. Ta tańsza, to będzie połączenie odkurzacza z piekarnikiem, czyli głośna i gorąca, do tego słabo wykonana. Jeśli chodzi o wydajność to nie będzie 1-2 fps. tylko coś koło 10.

 

Przyjzales sie obrazkowi z wynikami testow...?

Link to post
Share on other sites

Co do długości gwarancji to jesli msi podaje 3 lata to tyle jest, sklepy podają 2 lata bo tyle są zobowiązane, jak się zepsuje po 2 latach to sklep może nie chcieć jej przyjąć i sam musisz odesłać do  serwisu producenta. Zresztą jak komuś zależy na czasie to lepiej korzystać z RMA producentów bo to znacznie skraca czas oczekiwania, np. ja wysyłałem cpu i5 2500k i i7 7700k jak padły do Holandii, cały proces wymiany zajął 3 dni ^^.

Link to post
Share on other sites

Zdarza się każdej karcie jakieś uszkodzenie i u każdego producenta, to nie ma związku ze złym chłodzeniem. 3 wentylatorówki od gigabyte bardzo fajnie chłodzą - jak są sprawne.

 

 

Co do długości gwarancji to jesli msi podaje 3 lata to tyle jest, sklepy podają 2 lata bo tyle są zobowiązane, jak się zepsuje po 2 latach to sklep może nie chcieć jej przyjąć i sam musisz odesłać do  serwisu producenta. Zresztą jak komuś zależy na czasie to lepiej korzystać z RMA producentów bo to znacznie skraca czas oczekiwania, np. ja wysyłałem cpu i5 2500k i i7 7700k jak padły do Holandii, cały proces wymiany zajął 3 dni ^^.


Większość producentów nie przyjmuje kart bezpośrednio, żądają że sklep to wykona.

Edytowane przez korzychxp
Link to post
Share on other sites

Powiedzcie laikowi po co doplacac kilkaset zlotych zeby miec 1-2fps wiecej przy karcie o takiej wydajnosci? Mam na mysli kupowanie jakis tam wersji gaming - OC itp. Gigabyte Eagle jest za 3.279 i myslicie, ze bedzie duzo gorszy od takiego Gaming X Trio za 3.829? Przeciez te roznice beda minimalnie minimalne ;) Zreszta zle sie wyrazilem, te roznice SĄ minimalne: 

 

Dopłaca się dla kultury pracy i niskich temperatur. Jeżeli Ci nie zależy na powyższych to jesteś szczęśliwcem i możesz przyoszczędzić. Ja wolałem te 600 zł wydać więcej. Gigabyte po epickim fuckupie z poprzednią grafiką to dla mnie marka skreślona po wsze czasy i nic od nich więcej w tym wcieleniu nie kupie.

 

33 decybele w stresie na MSI Gaming X trio - me like :) :) !!

 

Jest tylko jedna rzecz któa mnie martwi - głupi ja myślałem że w kwarantannie dane mi będzie potestować Amperka a tu 4 litery. Nigdy więcej kupowania czegoś w despoeracji na premierę!! Pozostaje tylko się napić co też niniejszym czynię !!!

Proust!!

Edytowane przez joker5513
Link to post
Share on other sites

@@zygarek, ale nadal nie widzę, żadnych testów "na żywo" tylko same wykresy. Wierzysz w takie suche dane? Niech ktoś zrobi porównanie 1:1 i pokaże je w rozgrywce, bo na tym filmie są tylko same wykresy.

 

Akurat wierze, bo lwia czesc testow wlasnie tak wyglada, nie sadze zeby wymyslali sobie wyniki, bo takie kanaly zaraz by poznikaly, sa i sa popularne, bo sa wiarygodne?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...