Skocz do zawartości

TV 55 lub 65 cali


Recommended Posts

Witam, chce kupić TV 55 lub 65 cali, niestety jestem w tej dziedzienie do tyłu. Na jakie modele zwrócić uwagę? Dodam, że byłoby fajnie aby telewizor nie padł po 2 3 latach  :) 

W co iść OLED czy LED ? 

Zastanawiam się nad  SONY LED KD-55XF9005  i max budżet dla 55, za 65 mogę dać 4,5k czy warto dołożyć do czegoś innego ?

Link to post
Share on other sites

Sony 55XF9005 bardzo udany TV, pełne podświetlanie Direct LED, bardzo dobra czerń, rewelacyjne kolory, niezłe odwzorowanie ruchu, Android TV, spokojnie możesz go kupić nie zawiedziesz się. Samsung Q70 to bezpośredni konkret tego Sony, Samsung ma więcej stref podświetlania i FreeSync. 

Link to post
Share on other sites

Jaki dokładnie model tego samsunga ? Chodzi o tego QE65Q70RATXXH?

Sony 55XF9005 bardzo udany TV, pełne podświetlanie Direct LED, bardzo dobra czerń, rewelacyjne kolory, niezłe odwzorowanie ruchu, Android TV, spokojnie możesz go kupić nie zawiedziesz się. Samsung Q70 to bezpośredni konkret tego Sony, Samsung ma więcej stref podświetlania i FreeSync. 

 

 

PS iść w sony leda czy samunga Qleda ? Jakoś bliżej mi do samsunga, ponieważ bardzo dobrze pracuje mi się na ich smartfonach. Minus dla Samsunga to brak android tv. 

 

QE65Q70RATXXH vs KD-65XF9005BAEP jest prawie 1000zł różnicy.

Edytowane przez roofi25
Link to post
Share on other sites

Samsung Q70. W oznaczeniach jest to QEprzekątna_matrycyQ70. Jeśli chodzi o cenę, to przy przekątnej 65" Sony jest 500zł droższy.

Android TV jest zaletą? W TV procesory bardzo odbiegają  od tych w smartfonach. Są po prostu "biedne". Czy kupiłbyś smartfona z procesorem z 2012 roku (ARM Cortex A-53)? Z częstotliwością 1100MHz, gdzie dzisiejsze procesory w smartfonach mają grubo ponad 2000MHz? Z pamięcią 2GB ramu?

 

Telefon z takimi parametrami określiłbyś jako "eksponat muzealny", ale jak do TV, to pewnie super się nadaje.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...