Skocz do zawartości

Redmi Note 8T 4/64, iPhone 7, iPhone 6


Recommended Posts

Witam forumowiczów,

Na sprzedaż kilka telefonów które leżą na półce i się kurzą, a mogą jeszcze komuś posłużyć przez ładne lata:

 

Xiaomi Redmi Note 8T 4/64 - 800zł - https://allegrolokalnie.pl/oferta/xiaomi-redmi-note-8t-4-64-cpk

 

Telefon jest nowy, w zaplombowanym pudełku.

Zakupiłem go w T-Mobile przy przedłużeniu umowy. Telefon jest naturalnie w stanie idealnym - fabrycznym, gdyż jest on po prostu nieodpakowany. Nie ma na nim ani jednego śladu użytkowania. W zestawie wszystko co daje producent, do tego oczywiście wszystkie dokumenty od dystrybutora uprawniające do gwarancji.

 

iPhone 7 32GB Rose Gold - 700zł - https://allegrolokalnie.pl/oferta/iphone-7-32gb-rose-gold-owj

 

Telefon od nowości do teraz użytkowany był przez moją mamę, która o telefon dba jak o jajko ze względu na specyfikę swojej pracy i fakt, że jest on potrzebny 24/7 w gotowości. Stan wizualny telefonu oceniam na bardzo dobry, jedyne ubytki wizualne to lekko starty lakier na rogach telefonu, natomiast w tej wersji kolorystycznej jest to absolutna norma i powstaje naturalnie a nie ze względu na otarcia czy rysowanie telefonem - nie spędził od odpakowania ani jednego dnia poza porządnym etui chroniącym przed jakimikolwiek zadrapaniami. Ekran również w stanie idealnym, od nowości przyklejone szkło hartowane które wymienione było tylko raz ze względu na odklejanie się po czasie. W zestawie z telefonem pudełko i fabryczna papierologia, słuchawki zostawiam w domu ze względów higienicznych, ładowarka w zestawie.

 

iPhone 6 32GB Space Gray - 350zł - https://allegrolokalnie.pl/oferta/iphone-6-aum

 

Telefon od nowości do teraz użytkowany był przez moją siostrę, która o telefon dbała jak mało kto - przez dłuższy czas była to jej jedyna stacja multimedialna a zatem dostęp do Netflixa i rozrywki a wiadomo jak dzieci w dzisiejszych czasach łakną tego typu zabaw. Jedyną wadą telefonu jest lekko pęknięta szybka, wada ta powstała bardzo niedawno ze względu na pierwszy upadek telefonu ze stołu na podłogę, nie nachodzi ono na ekran i w żaden sposób nie przeszkadza w użytkowaniu, powstała mimo naklejenia szkła hartowanego na ekran, nadmieniam że telefon od wyjęcia z pudełka był w etui i z przyklejonym szkłem dzięki czemu poza rzeczonym pęknięciem jest wolny od wad wizualnych. Technicznie również bez zarzutu, sprawdziłem wszystkie głośniki, aparat i ogólne działanie telefonu i nie mam się do czego przyczepić po tych latach użytkowania. W zestawie z telefonem pudełko i fabryczna papierologia, słuchawki zostawiam w domu ze względów higienicznych, ładowarka w zestawie.

 

W razie pytań uprzejmie prosiłbym o kontakt przez Allegro.

Pozdrawiam! :D

Edytowane przez ADXM_
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...