Skocz do zawartości

Smartfon z allegro


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez saalami,

Recommended Posts

Witam wszystkich,

postanowiłem zmiennić swój obecny telefon. Wybór padł na Huawei P30 Pro. Chodzi mi dokładnie o wersję z 8GB RAMU oraz 258 GB pamięci. Cena w większości sklepów oscyluje wokół 3000 zł, jednak na allegro znalazłem ofertę za 2699. Telefon podobno pochodzi z polskiej dystrybucji i jest nowy. Jestem jednak z jakiegoś powodu uprzedzony, co do tego serwisu. Chciałbym się dowiedzieć czy ktoś jest w stanie ocenić na podstawie samej oferty czy nie ma tutaj żadnego podstępu i czego ewentualnie powinienem się obawiać. 

Tutaj link do oferty: https://allegro.pl/oferta/huawei-p30-pro-8-256gb-black-czarny-dual-sim-8184807044

Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

Witam,

Zapytaj skąd dokładnie pochodzą te telefony. Zastanawia mnie też czemu nie wystawia FV przy tylu sztukach.

Oszustwa raczej nie będzie, gwarancja niby rok. Bardziej właśnie chodzi o pochodzenie telefonów, po prostu skąd je ma jako nowe.


Poproś o dowód zakupu, skądś też musiał kupić :)


I czemu rok gwarancji, a nie 2.


Poza tym ten telefon ogarniesz używany za 2000-2300 z gwarancją. Nie rozumiem czemu chcesz kupić nówkę.

Pracowałem z telefonami 3 lata, skupowałem, sprzedawałem, nie raz jakiś drobny serwis. Jak jest dowód zakupu i gwarancja, widzisz, że nie było dłubane, to bierz używkę. Telefon to nie karta graficzna, nie będzie katowany przez parę mieś. Tylko nie bierz jak ktoś miał abonament w Plusie i T-Mobile, bo jak ktoś nie zapłaci rachunku przez 3 miechy, to blokują Ci telefon.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Bardzo dziękuje za odpowiedź. Dopytam o te szczegóły. Jeżeli chodzi o telefony używane to musiałbym taki telefon zobaczyć w rzeczywistości, włączyć go i zobaczyć czy wszystko jest w porządku. Obecna sytuacja nieco mi tę możliwość ogranicza. Zależy mi, żeby telefon nie miał żadnych uszkodzeń zewnętrznych oraz żeby bateria była w bardzo dobrym stanie.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...