Skocz do zawartości

Biokominek w mieszkaniu


Recommended Posts

Czy ktos ma biokominek w mieszkaniu? Mianowicie przeprowadzamy na dniach remont i moja kobieta zamarzyla sobie coś takiego. Dodam, że chociaz mieszkamy w kamienicy, to nie ma mozliwości umieszczenia tradycyjnego kominka (którego zresztą chyba bym nawet nie chciał). 

Link to post
Share on other sites

Mam w salonie taki kominek, porą zimową chodzi u mnie praktycznie codziennie. Nie musisz do niego budować specjalnych kominów, w zasadzie potrzebna jest tylko normalnie działająca wentylacja grawitacyjna. Brałem pod uwge elektryczny ale u mnie biokominek wygrywa bo w przeciwieństwie do elektronicznego daje prawdziwy żywy płomień. Warto jest mieć to przy uwadze.

Link to post
Share on other sites

W teorii przy niewielkim pomieszczeniu można dogrzewać, jednak w praktyce kupiłem głównie pod kątem kwestii dekoracyjnych oraz klimatu w pomieszczeniu. Produkt spalania jest tutaj nieszkodliwy bo jest to para wodna. Biokominek zamawiałem sobie bezpośrednio u producenta, tak więc jeśli jesteś zainteresowany wstawieniem sobie takiego kominka do siebie, zerknij sobie https://aflamo.pl/20-biokominki Na stronie są opisane parametry poszczególnych urządzeń.

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Biokominek to fajna sprawa. Na rynku dostępnych mamy mnóstwo różnych modeli, zarówno wolnostojących, narożnych jak i tych z możliwością montażu na ścianie. Sam od jakiegoś czasu posiadam biokominek wiszący i przyznam, że był to bardzo dobry wybór. Wieczorami, po zapaleniu tworzy bardzo przyjemny klimat, któremu nie towarzyszy żaden dym czy zapach. Jeśli jesteś zainteresowany montażem biokominka, polecam zajrzeć na stronę **** Znajdziesz tam biokominki w różnych modelach i wersjach kolorystycznych.

 

/ daruj sobie reklamy, albo poleci ostrzeżenie / worm

Edytowane przez worm
Link to post
Share on other sites
  • 5 tygodni później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...