Skocz do zawartości

Nowa karta graficzna RTX 2070


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez kazadan666,

Recommended Posts

Jeżeli kultura pracy jest priorytetem to wybór jest prosty MSI. Chociaż ja bym się jeszcze zainteresował wyższymi seriami PALITA. Nie wiem tylko który wypada lepiej pod względem serwisu.

Pozdrawiam

 

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Gdybym miał wybierać pomiędzy msi a gigabytem to bym wybrał msi, z tego co czytałem gigabyte potrafi byc niezłą suszarką, i zakup w jakimś porządnym sklepie bo w razie reklamacji nie można wysłać karty msi bezpośrednio do producenta

Jest jeszcze palit i gainward też warty uwagi ale tam chyba trzeba ręcznie przestawiać przełącznik na karcie by przejść w tryb boost a to wg. mało wygodne

Link to post
Share on other sites

No tak z tym że według testów przełączanie biosu w tryb boost daje raptem 1-3 klatki więcej a karty przy tym chodzą wyraźnie głośniej. Lepiej zostawić na quiet i ewentualnie spróbować manualnego OC.

 

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Również mam meshify c. Jeżeli masz wentylator na środku front panelu to makx wejdzie jakieś 310 mm. Wiem bo mam kartę która ma 308 mm i lekki luz jest.

 

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

MSI robi białe :) tylko odpowiednio trzeba zapłacić :) bodajże widziałem biała na rynku, cena w lipnym sklepie zaczynała się od 2399zl :)

MSI robi białe :) tylko odpowiednio trzeba zapłacić :) bodajże widziałem biała na rynku, cena w lipnym sklepie zaczynała się od 2399zl :)

Link to post
Share on other sites
@up mam na froncie 2 wentyle jakbym zdemontował 1 to wlazła by MSI x trio. Niby mógłbym zdemontować ale pogorszył by się przepływ powietrza.
No właśnie to mnie w tej obudowie wkurza najbardziej że nie ma opcji by założyć wentylatory na zewnątrz

 

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Mam Gigabyte RTX 2070 GAMING OC i jest mega cicha, do meshify c wchodzi bez problemu. W razie czego jest na sell z prawie 2 letnia gwarancja. Windforce to pewnie suszarka ale gaming rewelacja, cichy i chłodny.
Na froncie mam 3 wentyle i jeszcze sporo luzu a karta krótka nie jest.

Sorry nie doczytałem że chodzi o Super.

Edytowane przez fabiancol
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...