Skocz do zawartości

Recommended Posts

Nijak się nie da zdobyć normalnewgo dostępu juz do tej strony z filmami ?.

 

zależy mi na premium na zalukaj czyli dokładnie VIP , ale wszelkie oferty na allegro sprzedaży chyba już zostały wyczerpane. 

Od kogo mogę odkupić VIP na zalukaj i na jakiej stronie ?. są jakieś aktulane, konkretne?.

 

nie mam tych bitcoinów, które oni tam wymagają ani możliwości zrobienia przelewów.

 

PILNE. Temat jest dla mnie dość ważny. Czekam na konkretne i jasne odpowiedzi.

Edytowane przez Rychu Rysiek Stochleński
Link to post
Share on other sites

Jak to po co ? 

Chyba to jest oczywiste. Jest tam bardzo duż baza, w której są te konkretne tytuły , które mnie interesują gdzie najpewniej nigdzie indziej ich nie znajdę niż tam.

Otóż jestem w desperacji.

Nie mam bitcoinów. A wszelkie informację jak zdobyć VIP na zalukaj są dla mnie cenne.

 

Podobno, że tam w ostateczności jednak nawet po wpłacie bitcoinów nie dają konta premium. Więc pytam jak można w jaki sposób mieć zalukaj. Czy to wogóle działa. ?

 

Jak to wygląda aktualnie. Dlaczego to się tak pogmatwało teraz , że już nie idzie wejść na tą stronę?. po co te bitcoiny ?. 


Błagam o informację.


.

Link to post
Share on other sites

Ale co to ma do rzeczy czy jest legalna  czy nie legalna, są tam filmy, które mnie interesują i tyle.

 

Chcę wiedzieć czy posiadanie i zdobycie konta vip/ premium na tej stronie ( zalukaj ) jest obecnie możliwe bez kryptowalut itp. bo ja czegoś takiego nie znam , a nawet nie mam takiego środka płatności jak te karty i przelewy.

 

Czy oni faktycznie dają te vipy na zalukaj czy tylko im chodzi o przelew, a vipa i tak nie dają. czy ta strona działa jeszcze czy już nie ...?.

Edytowane przez Rychu Rysiek Stochleński
Link to post
Share on other sites

Skoro na legalnych stronach jak te popularne teraz płatne serwisy nie ma tego co mnie interesuje czyli pojedyńczych i tych raczej mało znanych filmów np. z małą ilością głosów, niską oceną społeczności jak i tych troche starszych oraz nowszych , ale mniej znanych oraz takich , których na tych legalnych stronach i serwisach płatnych za cholerę nie znajdę bo ich tam po prostu nie ma najzwyczajniej w świecie.

Mnie interesują konkretne tytuły, których nigdzie nie ma, a na zalukaj część znich by się znalazła prznajmniej połowa , ale teraz popsuli zalukaj na te bitcoiny itp. w ogóle potrzebuję jakiś poradnik jak normalnie zdobyć vip na tej stronie nie znając tych kryptowalut itp. 

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Obawiam się, że strona zakończyła swoją działalność bo jak próbuje wejść na stronę to przenosi od razu do zakupu konta VIP a na jednym forum czytałam, że nie idzie nic zrobić po zalogowaniu  :rotfl:

Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...
Zalukaj to jeden wielki syf to jedyne co można powiedzieć o tym cholernym serwisie, jedyne co mogę zrobić to polecić wam normalną stronę, gdzie ceny są normalne a dostęp taki jak na zalukaj, sprawdźcie sobie sami, chyba że chcecie być dalej wykorzystywani, także wybór należy do was ja korzystam i nie narzekam. 
Edytowane przez worm
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...