Skocz do zawartości

Kupno zestawu w UK 600 £


Recommended Posts

Witam, jestem aktualnie w UK i zamierzam sobie sprawić zestaw pod następne lata.

Nie kupowałem jeszcze tutaj zestawu i może ktoś wie czy jest coś podobnego tutaj do sklepów typu morele, x kom itd.

Zastosowanie komputera : Głównie gry, Battlefield 5, COD, Red Dead Redemption II

Maksymalna kwota :600 £

Kiedy zamierzam kupić komputer? : Myślę że do miesiąca czasu.

Których części potrzebuję : Płyta główna, Procesor,RAM, zasilacz, obudowę, dysk ssd

Czy będę podkręcać sprzęt? :Tak

Rozdzielczość mojego monitora i model :1920x1080 model to Eizo ale nie pamiętam dokładny model ale jest to biurowy monitor nie gamingowy.

Specjalne wymagania : Wydajność, żebym mógł zmodernizować w przyszłości jeśli by zabrakło mocy heh

Link to post
Share on other sites

 

 

Których części potrzebuję : Płyta główna, Procesor,RAM, zasilacz, obudowę, dysk ssd

 

czyli rozumiem że GPU posiadasz? jeśli tak to podziel się tym co to za model, bo tak to Ci nikt nic konkretnego nie podpowie.

Bo jeśli nie masz Karty graficznej to wydaje mi się że 600 funciaków to będzie za mała kwota na komfortowe granie w gry pokroju RDR II.

Link to post
Share on other sites

Karta graficzna nie posiadam aktualnie ale planuje kupić tutaj używkę RX 570 i poczekać na premierę kart od czerwonych może zielonych. Chcę mieć podstawkę która będzie przyszłościowa, będę mógł zmodernizować procka w przyszłości gdy wyjdzie coś wydajniejszego duzo.

Link to post
Share on other sites

Meshify C będzie bardziej przewiewny.

RAM chociażby Crucial Ballistix Sport LT 3000MHZ 15CL, które bardzo dobrze się kręcą.

 

Nie wiem czy tam dostaniesz Fortisa, tutaj patrz na Arctic Freezer 33 eSports.

 

Ta EVGA to nieciekawa jednostka, niewiele drożej powinieneś dostać dużo lepszego jakościowo Seasonic Focus Gold 550W czy Focus GX Gold 550W / Corsair RM550X.

Evo 860 zamień na znacznie szybszy na NVMe SX8200 Pro / PNY CS3030 / Corsair MP510 / Team Group MP34 / Silicon Power P34A80.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...