Skocz do zawartości

Ulepszamy sprzęt benchmarkowców - siódma edycja


Recommended Posts

Troszkę czasu mnie nie było, więc jestem do tyłu z niektórymi rzeczami ;) :

 

Przede wszystkim bardzo dobrze, że zmieniacie formułę konkursu :) . Regulamin wymaga doszlifowania, ale ogólnie jest OK ;) .

 

Co do G.R.U.P.E., to i tak będą głosować na najbardziej zasłużoną osobę w głosowaniu TOP10 - nawet pod inną nazwą, lub w ogóle nie przyznając się że są w jakiejś organizacji (krótka konferencja na GG i już wszystko jasne). Nawet wpis w regulaminie tego nie zmieni, chyba że głosy podejrzanych osób się nie będą liczyły :]

 

Testuje nowe słuchawy :co: i w sumie obleci ale szkoda mi starych :)

 

(...)

 

To nowe :

 

http://www.komputronik.pl/index.php/pro ... Live!.html

 

To w sumie kwestia przyzwyczajenia ale stare chyba były deczko lepsze, kto wie ?!

Przede wszystkim CAL!'e są dosyć wybredne, tzn. nie z każdym sprzętem zagrają dobrze. żeby zagrały na tyle ile je stać potrzebny jest jakiś lepszy wzmak słuchawkowy. Także kwestia wygrzania jest ważna, więc

zapuść CAL'om jakąś muzę (średnio głośno) na kilkadziesiąt godzin i lepiej zagrają.

No i zanim się przyzwyczaisz do ich brzmienia, to trochę czasu minie :P

EDIT:

Dziękuję panu moderatorowi :D

Link to post
Share on other sites

"Dziad spamerski we własnej osobie'

 

Gdzie byłeś mICh@eL ?!...

 

Przede wszystkim CAL!'e są dosyć wybredne, tzn. nie z każdym sprzętem zagrają dobrze. żeby zagrały na tyle ile je stać potrzebny jest jakiś lepszy wzmak słuchawkowy. Także kwestia wygrzania jest ważna, więc

No wiesz, jadą na 'X-Fi Xtreme Gamer" i chyba już tak zostanie.

Już zdążyłem sie troche z nimi oswoić ;)

 

Link to post
Share on other sites

Jak bym mial moda to by poszedl warn, ale nie mam wiec powiem jedno

fajny drifcik, szkoda ze go nie wrzuciles do SPAMpostu , ale tam podobno licznik nie dziala :)

 

MJ ty tez masz tak ze mozesz dac pochwale kazdemu oprocz siebie i to w kazdym temacie nie tylko tym ktory zalozyles ?? Wydaje mie sie ze jakis bug mnie trafil ;)

Link to post
Share on other sites

MJ ty tez masz tak ze mozesz dac pochwale kazdemu oprocz siebie i to w kazdym temacie nie tylko tym ktory zalozyles ?? Wydaje mie sie ze jakis bug mnie trafil

Ciekawe bo moge Ci teraz dać plusa w tym temacie ;) ...chcesz ?

Jak bym mial moda to by poszedl warn

Za podjudzanie jest kara publicznej chłosty, wiesz o tym ?!...

 

Link to post
Share on other sites

Ciekawe bo moge Ci teraz dać plusa w tym temacie :co: ...chcesz ?

Nie dzieki nie chce tak tylko pytalem, chyba TheSpeedowi cos nie wyszlo z tymi pochwalami, albo po osiagnieciu XYZ postow mozna je dawac wszystkim, ale to oznacza duza odpowiedzialnosc ;)

 

Za podjudzanie jest kara publicznej chłosty, wiesz o tym ?!...

To mozesz mnie wychlostac .... wirtualnie :)
Link to post
Share on other sites

no wiesz tyle że to moje audi 200 lub s4 to roczniki 83 do 94 więc co tu porównujesz xD

Pierwszy samochod?

 

Ja teraz jezdze Suzuki Grand Vitara 2004 rocznik, 2 litry w benz. , ale niebawem przymierzam sie do kupna M3 model E46. To bedzie zabawne ;)

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...