Skocz do zawartości

Ulepszamy sprzęt benchmarkowców - siódma edycja


Recommended Posts

J czy pilnowanie porządku na forum jest twoim zdaniem jakąś oznaką nienawiści do ciebie? :D Po prostu są pewne zasady, które czasem trzeba uszanować - nie mówię, że wszystkie... Mamy prawo do protestu, ale nie ma się o co obrażać! Kto wygra kolejne USB, jak ciebie zabraknie? ;) Choć w najbliższym głosuję na Torture...

Link to post
Share on other sites

Drażni mnie fakt, że nikt z redakcji nie może zabrać głosu w tej sprawie - czy to takie trudne? Jakiś wielki wysiłek, żeby wyjaśnić sytuację z USB8?

masz rację, tym bardziej, że od czasu do czasu niektóre osoby z redakcji widuję na forum

apel do kogokolwiek z redakcji - w miarę możliwości wyjaśnijcie co się stało / jest / stanie z USB lub podajcie chociaż przybliżoną / dokładną datę kiedy to wyjaśnicie

pozdrawiam

 

ja takiego ataku samego w sobie raczej nie mam zamiaru przepuszczać, kubbak to dość surowy moderator, nie uśmiecha mi się dostać warna / bana

mogę w ten oto sposób napisać parę postów, ale nie wiem czy się nie zorientują (czyt. ciekawe kiedy się gapną)

tak czy inaczej @sevae - jesteś genialny, dobry pomysł z tym tajnym SPAMem

Zgadzam się a poza tym nawet jeśli redakcja pracuje nad nową formą konkursu to mogłaby kazdy nowy swój pomysł weryfikować na forum bo jak wyskoczą z całkowicie nowymi zasadami i komuś to i tamto się nie spodoba to znowu będzie zamęt i z nowu problemy i opóźnienie i błędne koło się zamyka :D

 

Pozdrawiam

 

sory zeratul teraz dopiero luknąłem na twojego ,,posta" i jego tajne przesłąnie ;)

Link to post
Share on other sites

@Qpers: Ja zwątpiłem trochę, jak usłyszałem historie Dominika o jego pogiętym Mugenie i poprzecinanych kablach ;) Za nic nie dam pogiąć swojego Freezera czy zepsuć misterny układ wentylacyjny obudowy!

 

Redakcja czeka na wrzesień, dopracowany regulamin i konkretne dogadanie się ze sponsorem. Tak mi się wydaje :D

Link to post
Share on other sites

Kto będzie na mnie głosował ?

tego pewnie nie wie jeszcze nikt. W planach redkacji, o których mówił Tomek w czasie USB7 jest tworzenie prezentacji przez użytkowników. Jakieś głosowanie na nie będzie ale ostatecznie zwycięzcę wyłoni sama redakcja. Przynajmniej takie było wstępne założenie. Ale narazie nie wiemy jak bedzie naprawdę bo sygnałów i info od redakcji brak.

 

Czekamy i ładnie prosimy o jakieś info :D

Link to post
Share on other sites

@Hookie

z łaski swojej zanim zadasz takie pytanie to prześledź cały temat (niekoniecznie dokładnie)

np na poprzedniej stronie powinieneś się dowiedzieć, że nie wiadomo nic o tym kiedy, na jakich zasadach itp. będzie organizowane USB z czego wniosek, że nie wiadomo kto będzie startował

jeszcze raz apel - zanim zadasz pytanie upewnij się, że w danym temacie (w innych też) nie ma na nie odpowiedzi

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Ja startuje w USB 8 , ja się nie boję , że mi coś rozwalą jak oddam , bo mój komp to szmelc . Kto będzie na mnie głosował ?

@zeratul - z łaski swojej... :D zanim zaczniesz pisać do kogoś w takim tonie upewnij się czy na poprzedniej stronie nie ma też wypowiedzi takiej jak ta zacytowana wyżej, która może zasugerować, że coś już jest jednak wiadomo, skoro koleś "startuje w USB8" i już pyta czy "ktoś będzie na niego głosował" ;)

 

Jednakowoż za odpowiedź dziękuje i wnioskuję, że takowych uczestników wybiera redakcja.

Link to post
Share on other sites

nie wiadomo !! to sa możliwości jeżeli nie wiesz w jaki sposób wcześniej ludzie zostali wybierani to popatrz na recki wcześniejszych "USB" ludzie nie przyzwyczajajcie się do tego że inny zrobią wszystko za was...

Link to post
Share on other sites

Ja startuje w USB 8 , ja się nie boję , że mi coś rozwalą jak oddam , bo mój komp to szmelc . Kto będzie na mnie głosował ?

@zeratul - z łaski swojej... :D zanim zaczniesz pisać do kogoś w takim tonie upewnij się czy na poprzedniej stronie nie ma też wypowiedzi takiej jak ta zacytowana wyżej, która może zasugerować, że coś już jest jednak wiadomo, skoro koleś "startuje w USB8" i już pyta czy "ktoś będzie na niego głosował" ;)

 

Jednakowoż za odpowiedź dziękuje i wnioskuję, że takowych uczestników wybiera redakcja.

spokojnie, polecałem Ci przejrzeć cały temat, chociażby pobieżnie

na ostatniej stronie jest jeden post w stylu "ja będę startował" i i kilka innych informujących o tym co i jak z USB

a jak nie to na poprzednich stronach są informacje, że nie wiadomo co i jak

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

A ja bd startowal, w koncu idea konkursu jest ulepszenie tych slabych komputerow uzytkownikow benchmarka, a nie ulepszanie tym najaktywniejszym. Wiadomo, ze nie wystarczy zalozyc konto, napisac 2 posty i miec slabego kompa zeby wygrac, im wiecej aktywnosci tym wieksza szansa ze zaglosuja na ciebie. Byle komu tez kompa nie złożą za darmo, tym bardziej ze raz juz ktos posciemnial i jak dostal kompa to juz sie nie pojawil na forum w ogole. Jak narazie staram sie pisac newsy, mam jedna mini recke (za ktora do tej pory nie dostalem punktow, musze znowu napisac do redakcji w tej sprawie, ale tym razem napisze na forum do pana naczelnego to szybciej odpowiedz bedzie moze :D i w ogole staram sie byc aktywny, choc na forum w czasie kiedy ja siedze (najczesciej po 20, czasem po północy) mało ludzi ostatnio siedzi.

 

Prosze juz nie pytac kiedy bedzie USB8. Jak ktos z redakcji wiedzialby i moglby to info podac to juz dawno by to zrobił. Widocznie czekają na cos/zalatwiaja cos i nie chca/nie moga zrobic USB8 teraz. Jak narazie siedzcie na forum tak jakby w ogole USB nie bylo. W koncu chyba nie siedzicie tlyko po to zeby zgarnac fajny sprzet i uciec? ;)

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...