Skocz do zawartości

Ulepszamy sprzęt benchmarkowców - siódma edycja


Recommended Posts

USB8 nie ma bo benchmark ma problemy finansowe i boi się brać na siebie odpowiedzialności prowadzenia konkursu, no cóż wszystkich kryzys dotyka.

a skąd ty niby masz takie informacje?? Redakcja Ci się zwierza?? Nawet jeśli benchmark miałby problemy finansowe to USB by się odbyło -

1. usb jest za kasę sponsora (Tomek mówił że po Intelu AMD się zgłaszało)

2. usb to wielka reklama dla benchmarka, o czym tomek też mówił

 

wiec jesli mieliby problemy, to tym bardziej robiliby szybko usb. Zaywazcie tylko jak duzo nowego sprzetu do minirecek jest. Owszem - 99% wroci do redakcji ale czesc będzie ją jednak kosztować. Raczej redakcja pracuje nad nowa formula konkursu.

Link to post
Share on other sites

A skad masz taką informację? Jest to 'pewne'? Czy tylko plotka?

Taką informację podał Tomek w komentarzach do artykułu o USB 6.

 

dokładnie tak powiedział: "AMD już wyraziło swoje ponowne zainteresowanie którąś tam przyszłą edycją. Zobaczymy jak będzie ;)"

A to że za kasę sponsora to pewne :D

Link to post
Share on other sites

nie, raczej nie będzie jeszcze radka 5 na najbliższym USB jeszcze

hipoteza, że redakcja czeka aż większość ludu z wakacji powraca wcale nie jest głupia

albo sami są na wakacjach i nie za bardzo są w stanie wymyślić jak to ma się odbyć, bo nie mogą się skomunikować

tak czy inaczej pozostaje nam cierpliwie, bez SPAMu czekać na jakieś info o nowym USB, lub o (bardzo) ewentualnym zaprzestaniu przedsięwzięcia

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

nie, raczej nie będzie jeszcze radka 5 na najbliższym USB jeszcze

hipoteza, że redakcja czeka aż większość ludu z wakacji powraca wcale nie jest głupia

albo sami są na wakacjach i nie za bardzo są w stanie wymyślić jak to ma się odbyć, bo nie mogą się skomunikować

tak czy inaczej pozostaje nam cierpliwie, bez SPAMu czekać na jakieś info o nowym USB, lub o (bardzo) ewentualnym zaprzestaniu przedsięwzięcia

pozdrawiam

Nie pisz tak, bo jeszcze ktoś uwierzy i plota pójdzie w świat. :)

BTW Spora przerwa się zrobiła- w porównaniu do poprzednich edycji.

Link to post
Share on other sites

ja ten tamten tekst też widzę

ja myślę, że redakcja czeka aż ludzie popowracają z wakacji i wtedy ogłosi jak to będzie wyglądać, a tymczasem właśnie opracowują nową formułę konkursu

 

a co masz na myśli z tym tajnym SPAMpostem ?

a tak w ogóle to ciekawy sposób na SPAM jest pisać tym alfabetem

Link to post
Share on other sites

Drażni mnie fakt, że nikt z redakcji nie może zabrać głosu w tej sprawie - czy to takie trudne? Jakiś wielki wysiłek, żeby wyjaśnić sytuację z USB8?

masz rację, tym bardziej, że od czasu do czasu niektóre osoby z redakcji widuję na forum

apel do kogokolwiek z redakcji - w miarę możliwości wyjaśnijcie co się stało / jest / stanie z USB lub podajcie chociaż przybliżoną / dokładną datę kiedy to wyjaśnicie

pozdrawiam

ja takiego ataku samego w sobie raczej nie mam zamiaru przepuszczać, kubbak to dość surowy moderator, nie uśmiecha mi się dostać warna / bana

mogę w ten oto sposób napisać parę postów, ale nie wiem czy się nie zorientują (czyt. ciekawe kiedy się gapną)

tak czy inaczej @sevae - jesteś genialny, dobry pomysł z tym tajnym SPAMem

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...