Skocz do zawartości

MSI-Polska - wsparcie techniczne


Recommended Posts

Offset dla napięć jest dostępny w płytach Z87

Heh Szkoda ponieważ kupując Płytę Główną na Z77 od MSI masz nadzieję ze nie będzie odbiegać od konkurencji ale niestety

Rozczarowałem się i to Bardzo Nie byłem przekonany do Asrocka ale teraz żałuję że go nie wybrałem (Przynajmniej miał bym Offset :( )

Link to post
Share on other sites

a ta odnawiana na taki okres ,jaki został do końca gwarancji i w zależności w którym roku sprzęt uległ uszkodzeniu.

A nie powinna być wydłużona o czas pobytu w serwisie? :->

Edytowane przez mICh@eL
Link to post
Share on other sites

Witam!

 

Mam pytanie odnośnie kodów wyświetlanych w prawym dolnym rogu ekranu podczas startu komputera, są to kolejno: 99, 9C i A2. Moja płyta to MSI B85-G41. Dodam, że nie komputer jest całkowicie stabilny, wszystko działa i nie mam żadnych nieuzasadnionych restartów i BlueScreenów, ale dla świętego spokoju chciałbym wiedzieć co te kody oznaczają.

Link to post
Share on other sites

To jest informacja o wykrywaniu w/w rzeczy. Nie ma się czym martwić, przynajmniej w przypadku tych dwóch. Tego trzeciego nie pamiętam, więc poczekaj na odpowiedź kogoś innego.

 

 

@edit: W instrukcji nic nie pisze na ten temat?

Edytowane przez Sincerite
Link to post
Share on other sites

tu masz kody do ami biosów > http://www.bioscentral.com/postcodes/amibios.htm#

oczywiście u msi brak jakichkolwiek wyjaśnień tych komunikatów ,a nawet opisu funkcji biosu w instrukcji !

żenada ... w giagbycie wszystko działało i było opisane ,w msi nic nie działa i brak opisu - nigdy więcej msi !!!jak można wypuścić ,nie działające i nie sprawdzone biosy do sprzedawanych płyt ?

kiedy będzie bios do mojej płyty działający pod i7 2600 ? kiedy kursor myszy przestanie mi się zawieszać w biosie ? kiedy przycisk on/off na klawiaturze ps2 będzie działał ? dlaczego nie ma piknięcia przy starcie kompa ?

msi >>> czarna lista zakupów ! nie kupujcie tego badziewia 

Edytowane przez QaziG
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

@up

Śmieszą mnie tacy jak Ty, jak tak Ci się ta płyta nie podoba to sprzedaj ją, wyrzuć, spal cokolwiek i kup sobie taką z jakiej będziesz zadowolony. Tylko już tu nie płacz tu bo spamujesz od kilku dni ten temat nic nie wnosząc ciekawego. 

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

tu masz kody do ami biosów > http://www.bioscentral.com/postcodes/amibios.htm#

oczywiście u msi brak jakichkolwiek wyjaśnień tych komunikatów ,a nawet opisu funkcji biosu w instrukcji !

żenada ... w giagbycie wszystko działało i było opisane ,w msi nic nie działa i brak opisu - nigdy więcej msi !!!jak można wypuścić ,nie działające i nie sprawdzone biosy do sprzedawanych płyt ?

kiedy będzie bios do mojej płyty działający pod i7 2600 ? kiedy kursor myszy przestanie mi się zawieszać w biosie ? kiedy przycisk on/off na klawiaturze ps2 będzie działał ? dlaczego nie ma piknięcia przy starcie kompa ?

msi >>> czarna lista zakupów ! nie kupujcie tego badziewia 

 

Podaj jaki masz model myszy, jaki jest model klawiatury?

Jakiego aktualnie BIOSu używasz ?

Piknięcia są ale tylko jeśli występują błędy na płycie.

Link to post
Share on other sites

Podaj jaki masz model myszy, jaki jest model klawiatury?

Jakiego aktualnie BIOSu używasz ?

Piknięcia są ale tylko jeśli występują błędy na płycie.

mysz na ps/2 - jpc-m27p

klawiatura na ps/2 - mt136b

bios 5.0

cpu - i7 2600

nie, nie ma czystych piknięć ,są charczące odgłosy gruźlika jak wyciągnołem na próbę RAM

dlaczego zmieniacie przyjętą ogólnie specyfikację kodów dźwiękowych ?

skąd mam wiedzieć ,że brak sygnału to nie problem z płytą główną lub zasilaniem ?

na której stronie w instrukcji jest to opisane ,że ma nie być beep ?

 

specyfikacja kodów:

  • AMI BIOS Beep Codes
  • 1 Short Beep: Everything's normal 
  • No beep: Power supply or system board problem

gdzie w instrukcji są opisane funkcje biosu ? - nie ma

Edytowane przez QaziG
Link to post
Share on other sites

Może wymień buzzer jeżeli charczy?

U mnie normalnie pipczy.

 

Dlaczego nie ma dźwięku na początku? Bo co jak co, ale mnie ten dźwięk denerwował w starym PC i cieszę się, że tak a nie inaczej postąpili. A, że zawsze znajdzie się ktoś, komu coś nie pasuje to już inna sprawa.

Ale jeżeli chodzi o zasady gwarancji... W zasadzie z jeden strony niepokoi mnie to, a z drugiej słysząc wiele złego o servisie asusa...

Co się stanie, to się nie odstanie. Mnie czeka wysłanie płyty głównej na gwarancję: http://forum.benchmark.pl/topic/89917-spc-m40-usb-30-oraz-wyj%C5%9Bcie-s%C5%82uchawkowe-nie-dzia%C5%82aj%C4%85/?do=findComment&comment=1029191

 

Chyba, że Pan z MSI coś poradzi ;>

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Moja płyta powędrowała do serwisu, zobaczymy jak pójdzie z naprawą.

 

 

W zasadzie z jeden strony niepokoi mnie to, a z drugiej słysząc wiele złego o servisie asusa...

Przez jakiś czas miałem laptopa Asusa. Same naprawy trwały szybko (zazwyczaj z przesyłką zamknęło się to 5-6 dni), ale jak zareklamowałem laptopa (4 razy na dysku tworzył się bad sector) to czekałem na pieniądze 4 miesiące ...

Link to post
Share on other sites

Widzę że moją sprawą to się ekspert MSI nie zainteresował, dzowniłem również do nich na infolinie i tak samo mnie zbyli  jak tutaj na forum :/ . No ale teraz wiem jedno NIGDY już nie kupię i nie polecę nikomu  produktu od MSI.


Serwis prowadzi tzw SWAP czyli wymianę zepsutej karty graficznej lub płyty głównej na produkt działający.

 

Ojoj  nieładnie tak kłamać klienta mi już 3 razy wmawialiście że karta jest nowa, za 3 razem wymieniliście mi na nie dość że uszkodzoną to jeszcze temperatury dochodziły do ponad 90* i karta znowu poleciała do seriwsu, a ja takim sposobem jestem 2 miesiąc bez komputera.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...