Skocz do zawartości

Komputer stacjonarny do Diablo 3 i Sims 4 do 2500 zl


Recommended Posts

Witam. Przymierzam się do kupna PC potrzebnego do dwoch tytułów : Diablo 3 i Sims 4. Chodzi o granie na najwyzszych detalach. I tu rodza sie dwa pytania : lepiej kupic gotowca czy samemu zlozyc? Czy da rade zmiescic sie w kwocie 2500 zl? Gdzie najlepiej kupic i jakie czesci powinien miec aby moc grac w te tytuły?

Czy ten zestaw byłby dobry?

 

https://allegro.pl/oferta/pelny-zestaw-dla-gracza-ryzen-16gb-ssd240-m-2-8039244937?reco_id=b0cf6d2c-df67-11e9-abce-246e96840240&sid=041047f9c36843e364ecb91b45c568a2755aa386fe7e14ee7421a14291fbf951

Edytowane przez xShadow.
Link to post
Share on other sites

Na pewno nie szukaj gotowych zestawów na allegro, w Twoim budżecie spokojnie coś w sklepie złożysz, co będzie dużo dużo wydajniejsze :) Obecnie nie jestem jakoś super w temacie, ale myślę że złożysz coś na ryzen 5 3600, do tego jakaś płyta b450

Link to post
Share on other sites

 

 

Czy ten zestaw byłby dobry? https://allegro.pl/o...421a14291fbf951
 

 

nie, wiem ze kusi bo za 1900zł dostajesz super zesaw z ledami i na tę chwile wystarczy do odpalenia tytułów które Cię interesują.

Ale jak dojdzie co do czego i najdzie Cię ochota żeby pograć jednak w coś innego to właściwie z tego zestawu nie będzie się nadawało praktycznie nic.

 

Monitor o zbliżonych parametrach kupujesz używany za 250-300zł.

 

Określ maksymalny budżet na samą skrzynkę - po tego typu klawiaturę i myszkę zawsze możesz skoczyć do biedronki.

Link to post
Share on other sites

@Pendzel Zestawik zacny, osobiście przyoszczędziłbym coś tylko na obudowie i dołożył do dysku lepszego bo ten CX400 na system to kiepski pomysł.

 

A ten z allegro Autorze wybij sobie z głowy. Już pomijam dobór sprzętu, przemilczę no-name'owy zasilacz, ale jak doszedłem do gratisów i zobaczyłem ORYGINALNY windows 10 do wyboru zaraz obok myszki esperanzy za 15zł i konta Fortnite to oplułem monitor  :rotfl:

Link to post
Share on other sites

CAŁKOWICIE LEGALNY KLUCZ 100 % ORGINALNY

OPROGRAMOWANIE MOŻNA UŻYWAĆ LEGALNIE W DOMU I FIRMIE

 

:rotfl:  :rotfl:  :rotfl:

 

Ciekawe tylko czemu nie chce wystawiać faktury na to? I ciekawe czemu MS nie ściga takich gości i nie sądzi się o gruby hajs. Za 738 sztuk to by się do końca życia nie spłacił.

Link to post
Share on other sites

Bo nie taką politykę przyjął MS, z tego samego powodu  7-ke czy 8.1 można uaktualnić do 10-tki.

hajs robią na czym innym - "informacji" dziś bardzo cennej. - 10-tak to takie legalne oprogramowanie szpiegujące. 


Nie wykluczone jednak że pewnego pięknego dnia, ktoś w MS podliczy tabelki excela, wyjdzie mu co innego i te wszystkie "secondhandowe" licencje zostaną zablokowane.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...