Skocz do zawartości

Pozycjonowanie stronki


Recommended Posts

Nie będę podawać linków, ale wpisz sobie w google "pozycjonowanie stron" i to jest pierwszy link (nie sponsorowany), tam jest chyba wszystko co najważniejsze na ten temat.

 

// http://www.web-marketing.pl/pozycjonowanie-stron/

Edytowane przez y0ddh4
Dodanie adresu strony
Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Zmień strone z tabelki na divy, dodaj nagłowki, dodaj wiecej tresci dodaj ja do jakis katalogow, podlinkuj do stron tematycznych, napisz artykul na jakims serwisie z artykulami i umiesc w nim link do Ciebie, art musi byc tematyczny. Ogolnie to ciezko bedzie byc wyzej w google, bo duza konkurencja w tym temacie jest.

Link to post
Share on other sites
  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Rzeczywiście-trudno będzie to wypozycjonować. No i ta domena-nie jest krótka i jedyna w swoim rodzaju, a więc trudna w odnalezieniu i do zapamiętania. Gdyby była krótka i unikatowa, mógłbyś posługiwać się nią jak nick na forach. Pozostaje kampania Google AdWords, ale nie tyle w Google, ale na stronach i forach internetowych(jest taka opcja), bo w Google panuje duża konkurencja, jeśli chodzi o keywords z zakresu tłumaczeń, a więc i wysokie stawki za wejście z linku na pierwszej stronie.

Link to post
Share on other sites

Nie wypozycjonujesz tego bez poszerzenia treści (np. rozbudowy do bloga) lub zwiększenia nakładów finansowych. Za mało treści do konkurowania z innymi "firmami" z branży. No chyba, że interesują Cię jakieś nietuzinkowe mało używane słowa ;)

 

Tak jak koledzy wyżej pisali. Dobry kod to dobry początek na pozycjonowanie, dalej będzie się liczyła treść i zawziętość :P

 

 

EDIT

1) Tabelki służą do przedstawiania danych nie szablonu strony.

2) zmień kodowanie znaków na utf-8 bo się krzaczą "końcówki" :P

Edytowane przez RecoNet
Link to post
Share on other sites

Mało używane w Google Adwords="reklama nie jest wyświetlana z uwagi na złej jakości słowa kluczowe".

A może by tak założyć forum dotyczące tłumaczeń i zaoferować swoje usługi? Kilka zdań tłumacz gratis, a więcej za kasę. Ale to koszta: w miarę porządne usługi hostingowe pozwalające na korzystanie z php to 300-400 zł za rok +vat no i własna domena około 100zł za rok.

Link to post
Share on other sites

Mało używane w Google Adwords="reklama nie jest wyświetlana z uwagi na złej jakości słowa kluczowe". A może by tak założyć forum dotyczące tłumaczeń i zaoferować swoje usługi? Kilka zdań tłumacz gratis, a więcej za kasę. Ale to koszta: w miarę porządne usługi hostingowe pozwalające na korzystanie z php to 300-400 zł za rok +vat no i własna domena około 100zł za rok.

Trochę się zmieniło w tej kategorii, Porządny hosting pod pozycjonowanie to coś z unikatowym IP i tutaj ceny są raczej dość wygórowane. Niemniej można trafić na taki w cenie podanej przez @UPa. Obsługę PHP ma już każdy Hosting, a jak nie ma to nie hosting tylko jakaś średniowieczna wioska :D

Natomiast domenę .pl kupisz już za 10 złociszy ;) ,a .eu nawet za 3 zeta ;>

Link to post
Share on other sites

Ale to koszta: w miarę porządne usługi hostingowe pozwalające na korzystanie z php to 300-400 zł za rok +vat no i własna domena około 100zł za rok.

PHP masz w każdym cywilizowanym hostingu, a 400zł na rok to duża przesada. Za 100€ mam hosting na 3 lata + dowolną domenę, a to wszystko na bardzo szybkich serwerach, transfer bez ograniczeń, pojemność bez ograniczeń, brak ograniczeń dla SQL. Mam na tym 6 stronek na wordpress'ie, jedno forum oraz robota SEO i wszystko chodzi idealnie. Dużo lepiej niż miałem w jakimkolwiek polskim hostingu.

Link to post
Share on other sites

100 EUR ~ 450 PLN ;)

Ale, że na 3 lata to się jeszcze nie spotkałem.

Zapodaj linkiem tutaj albo na priv :) - Chętnie obczaję ^^

A co do hostingu racja - nie ma w Polsce konkurencji. No może OVH (Polski oddział) ale oni stwarzają pewne problemy jeżeli chodzi o SEO.

Edytowane przez RecoNet
Link to post
Share on other sites

Masz rację, Są jednak oferty, gdzie średnia cena rejestracji domeny jest również ceną przedłużenia. Z promocji za 0 nie korzystam bo później przychodzi za to zapłacić czasem nawet zdwojone koszty, patrz na przykład home.pl. (100! za przedłużenie .pl) - ci to w ogóle mają przedłużenia serwerów i domen tak horrendalne, że nie widziałem jeszcze czegoś podobnego, a usługi poniżające dla profesjonalistów :P

No i nie można się "wycfaniać" za bardzo bo jak chcesz co roku rejestrować domenę za 0 to zapomnij. Jest tyle botów wyszukujących domeny, że prawie na pewno się spóźnisz następnym razem.

Edytowane przez RecoNet
Link to post
Share on other sites

400zł+VAT to drogo za usługi hostingowe? Bez przesady panowie! Nie każda strona firmowa wymaga nie wiadomo jakich parametrów jeśli chodzi o przepustowość łącza. Jeśli stać zapłacić co najmniej 2000 miesięcznie na zatrudnienie pracownika, a nie stać na wykupienie hostingu pod stronę internetową i domeny za około 50 zł miesięcznie, dodatkowo profesjonalnego szablonu strony WWW za około 20-30zł miesięcznie, dodatkowo szablon na blog np. firmowy za darmo, oraz darmowa poczta bez reklam to drogo? Ostatnio szlag mnie mało nie trafił, gdy szukałem w internecie numeru telefonu weterynarza-dane na darmowych portalach ogłoszeniowych były nie aktualne, a strony wadliwie wypozycjonowane pod względem keywords! Najlepiej mieć własną stronę firmową WWW-bo wtedy mamy możliwość na bieżąco aktualizować zamieszczone przez nas na niej informacje i odpowiednio wypozycjonować.

 

P.S. Domenę się opłaca miesiąc wcześnie przed jej wygaśnięciem. To samo dotyczy usług hostingowych. Pierwszego dnia okresu rozliczeniowego musiałem tylko na nowo skonfigurować domenę i usługi pocztowe, które na nazwa.pl mam gratis. A dla czego nie na webhosting.pl? Bo ich promocja na usługi hostingowe była droższa w dniu, w którym wybrałem dostawcę usług hostingowych. Bo nie ważne ile wynosi cena domeny w promocji, ale usług hostingowych-wtedy można parę złotych zaoszczędzić. No i każda firma oferująca usługi hostingowe ma w swojej ofercie ciekawe domeny z odzysku(inaczej porzucone).

 

Pomogłem? Dawać plusa.

Link to post
Share on other sites

100 EUR ~ 450 PLN ;) Ale, że na 3 lata to się jeszcze nie spotkałem. Zapodaj linkiem tutaj albo na priv :) - Chętnie obczaję ^^ A co do hostingu racja - nie ma w Polsce konkurencji. No może OVH (Polski oddział) ale oni stwarzają pewne problemy jeżeli chodzi o SEO.

Zarzucam link

 

Niewiele rzeczy polecam z własnej strony ale ten hosting jest godny uwagi. Wcześniej poleciłem go jednemu z moich znajomych i jak mu poprawiałem pare rzeczy w wordpressie, to bardzo mnie zaskoczyło jak to wszystko szybko śmiga na ich serwerach. Mój wcześniejszy pakiet superhoscie akurat się kończył więc podziękowałem za przedłużenie i wybrałem sobie ten pakiet hostingowy z linku. Zupełnie innych komfort pracy i użytkowania, a cena taka, że aż trudno uwierzyć.

 

Strona w wordpressie generuje się średnio 0,5s więc nie tylko poprawia się komfort uzytkowania ale też rankingi stron. Dużo uwagi poświęcam na SEO w kwestiach poprawności ale nie inwestuje dodatkowo w pozycjonowanie. Poza robotem SEO, ktorego prawie nie używam. Tam gdzie mi zależy jestem w pierwszej dziesiątce na 45-7mln stron w globalnym google.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...