Skocz do zawartości

RX570 problem ze sterownikami


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez Gryphus,

Recommended Posts

Witam,

zakupiłem kartę graficzną Gigabyte RX570 8 GB i mam problem, otóż nie mogę zainstalować Radeon Software Adrenaline, ponieważ wyrzuca błąd tak samo Aorus Engine.

 

Taki oto błąd przy  Radeon Software Adrenaline

30c99dfc15f80.jpg

Z kolei Aorus Engine po zainstalowaniu w ogóle się nie uruchamia, jest na pasku na dole a gdy najadę kursorem to znika.

Link to post
Share on other sites

Tak, RTX'y sprzedałem i teraz kupiłem RX'a. Nie ma z nim problemów, temperaturę sprawdzałem czujnikiem laserowym itp., jest fajnie, gry dobrze chodzą. Sterowniki są zainstalowane ale chciałem te programy zainstalować i lipa. Żadnych artefaktów nie ma i niestabilności na razie.

Edytowane przez Gryphus
Link to post
Share on other sites

Czyściłeś system z resztek sterowników po starej karcie graficznej.

Jakby co odinstaluj sterowniki, i programy narzędziowe od producenta karty .

Uruchom system w trybie awaryjnym, i uruchom program DDU usuwając resztki sterowników i wyczyść systemowy rejestr za pomocą programu Free Registry Cleaner, po wymaganym restarcie zainstaluj paczkę sterowników Adrealine o numerze 19.4.1, ale bez programów narzędziowych od producenta.

Link to post
Share on other sites

Czyściłeś system z resztek sterowników po starej karcie graficznej.

Jakby co odinstaluj sterowniki, i programy narzędziowe od producenta karty .

Uruchom system w trybie awaryjnym, i uruchom program DDU usuwając resztki sterowników i wyczyść systemowy rejestr za pomocą programu Free Registry Cleaner, po wymaganym restarcie zainstaluj paczkę sterowników Adrealine o numerze 19.4.1, ale bez programów narzędziowych od producenta.

 

Robiłem tak i niestety nic. Kurczę, nigdy wcześniej nie miałem takich problemów z PC.

Link to post
Share on other sites

Jaki system, bo od czasu do czasu potrafią być niezłe "kwiatki" po którejś tam aktualizacji takiego Windows 10 (mam wersję Pro więc mogę wstrzymać aktualizacje i ustawione połączenie taryfowe z internetem, i wtedy mogę instalować gdy jestem pewny że nic ''ciekawego'' M$ nie wypuściło).

Nie ma nic gdy przeskanuje system programem Malwarebyte?

Jakby co zawsze jest nieśmiertelne "Format:C"  :/

Edytowane przez MESSER
Link to post
Share on other sites

Wrzucaj od nowa system na szybko, problemy znikną

;)

To na pewno ;)

Windows aktualny? ew. sprawdź go pod kątem błędów.

Aktualny, muszę sprawdzić.

Jaki system, bo od czasu do czasu potrafią być niezłe "kwiatki" po którejś tam aktualizacji takiego Windows 10 (mam wersję Pro więc mogę wstrzymać aktualizacje i ustawione połączenie taryfowe z internetem, i wtedy mogę instalować gdy jestem pewny że nic ''ciekawego'' M$ nie wypuściło).

Nie ma nic gdy przeskanuje system programem Malwarebyte?

Jakby co zawsze jest nieśmiertelne "Format:C"  :/

 

Windows 10 Home, tu dałem ciała bo mogłem kupić Pro. Właśnie nic nie ma, skanuje często tym programem.

Link to post
Share on other sites

Nie znam  się ale wypowiem w Windows Home  można ustawić choćby taryfowy internet?

Mój Windows 10 pochodzi z upgrade z wersji Windows 8.1 PRO.

Co do tematu jak wyżej pisałem zostaje format:C i instalacja sytemu na nowo, tu plus że zapisany klucz w BIOS pozwala na automatyczną aktywację.

Link to post
Share on other sites

Nie znam  się ale wypowiem w Windows Home  można ustawić choćby taryfowy internet?

Mój Windows 10 pochodzi z upgrade z wersji Windows 8.1 PRO.

Co do tematu jak wyżej pisałem zostaje format:C i instalacja sytemu na nowo, tu plus że zapisany klucz w BIOS pozwala na automatyczną aktywację.

Chyba tylko format został, nawet DDU nie można uruchomić, ponieważ pokazuje się ten błąd z dll.

Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

Można, posiadam tablet z 32GB pamięci wbudowanej i Windowsem Home na pokładzie. Połączenie taryfowe plus wyłączenie usługi Windows Update to wybawienie. 

Więc muszę to zrobić.

Dziękuję Wszystkim za pomoc. Okazało się, że problem tkwił w wadliwych sterownikach na CD. Ale już wszystko gra.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...