Skocz do zawartości

Likwidacja AM3(+) oraz inne


Recommended Posts

Stanowisko komputerowe w salonie jest likwidowane, więc na sprzedaż lecą "resztki"

Tak się prezentuje likwidowany komputer:

AZY5M7L.jpg

qr5lIn7.jpg

1. Płyta głowna MSI 970-G43 (150zł do negocjacji) - nie uruchamiana od listopada 2017 (wtedy ostatni raz komputer był uruchomiony), ale była w pełni sprawna. Posiadam do niej opakowanie producenta

tutaj jest powód dlaczego go nie wyjąłem, ale widać, że jest %-)

 

sMNEnd1.jpg


dsJgs2Z.jpg
2. AMD Athlon II x3 455 z możliwością odblokowania czwartego rdzenia (100zł do negocjacji) - w pełni stabilny, działał tak od listopada 2011 (konto założyłem na bmk żeby napisać temat z pytaniem jak to zrobić) Posiadam także box od niego.

 

3. Corsair VS450 (100zł do negocjacji)

kupiony w Q3 2013, używany tylko do tego komputera, 16 miesięcy temu działał ;)

 

4. 2 zestawy pamięci ram  2x 2GB (4 kości po 2GB = 8GB) DDR3 od Kingston 1333mhz, cl9

(dokładniejsze zdjęcia pamięci i z biosu mogę wysłać na życzenie) - 65zł za jeden kit, 120 zł za 8gb (4x2, dwa kity)

5. Nieużywana podkładka Roccat Siru 10zł
ezudTGM.jpg

1a4ap82.jpg

p7ANj5H.jpg

6. Dwa porty USB 2.0 na "śledziu" - 5zł do negocjacji

oaRujIX.jpg

 

7. IDE - wydaje się być nieużywana - 5zł do negocjacji

gkrvqYO.jpg

 

 

 

Jestem skłonny do ustępstw cenowych, zwłaszcza, jeśli ktoś weźmie więcej sprzętu w jedną paczkę. Zainteresowanych zapraszam na PW ;)

Link to post
Share on other sites

Zasilacz od razu do kosza wywal, aby uniknąć potem "reklamacji" niezadowolonego klienta.

Po takim czasie nieużywania, zasilacz (w szczególności kondensatory elektrolityczne) nie nadaje się do niczego. Po prostu oszczędź sobie zachodu.

Link to post
Share on other sites

Zasilacz od razu do kosza wywal, aby uniknąć potem "reklamacji" niezadowolonego klienta.

Po takim czasie nieużywania, zasilacz (w szczególności kondensatory elektrolityczne) nie nadaje się do niczego. Po prostu oszczędź sobie zachodu.

 

Myślałem że stare elektrolity to takie które mają conajmniej 10 lat i bardziej od nieuzywania szkodzi im wysoka temperatura pracy. Czego to człowiek na forum się nie dowie.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...