Skocz do zawartości

Czy mój manager zadań jest czysty od jakiegokolwiek świństwa?


Recommended Posts

O każdym z tych procesów , znajdziesz dokładne informacje. Czemu tego nie zrobisz ?

Kiedys mialem proces o jakiejs niewinnej nazwie a okazalo sie ze to ukryty miner był. Dlatego wole zapytac. Przelecialem wzrokiem kilka razy liste i nie widzialem niczego podejrzanego, pare pozycji wygooglowalem i przewaznie byly to jakies post-update'owe bzdetki. Ale wole dopytac.

Link to post
Share on other sites

1. Avast - windowsy antywirus lepiej działa od tego.

2. Dzieje się coś z komputerem że pytasz?

Widze ze hejt na Avasta nadal popularny jak ten na IE :). To nie są czasy Windowsa XP. Gdyby od tamtych czasów on nadal był tak denny jak piszecie, to nie istnialby tak dlugo.

Z komputerem nic sie nie dzieje. Pytam prewencyjnie. Za czasów cichego minera tez nic sie nie dzialo szczegolnego.

Link to post
Share on other sites

@Yahoo.k

 

 

wbudowany w system defender jest dużo lepszy od tego czegoś
Namacalne dowody by się przydały np. statystyka.

@jarrino

Używałem w wersji free teraz Internet Security (w sumie ponad 12 lat)  i bez mojego proszenia się o kłopoty nie miałem z tym antywirusem problemów. Chociaż jak każde oprogramowanie może mieć swoje chwilowe słabości.Także, uważam powyższe wypowiedzi jednak za hejt.

Link to post
Share on other sites

@Yahoo.k

 

 

Namacalne dowody by się przydały np. statystyka.

@jarrino

Używałem w wersji free teraz Internet Security (w sumie ponad 12 lat)  i bez mojego proszenia się o kłopoty nie miałem z tym antywirusem problemów. Chociaż jak każde oprogramowanie może mieć swoje chwilowe słabości.Także, uważam powyższe wypowiedzi jednak za hejt.

To piszą osoby ktore miały z Avastem do czynienia 10-15 lat temu ;).

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...