Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,

 

Od dłuższego czasu inwestowałem w ten sprzęt wymieniając poszczególne części  na nowe, coraz to lepsze i lepsze.

Lecz niestety parę tygodni temu doszedłem do wniosku że może by tak przejść na konsolę.

Dzieci dorastają a ja gram sporadycznie, tak więc noże komuś się przyda fajny sprzęt za naprawdę dobrą kasę.

Chciałbym sprzedać w całości wraz z monitorem i peryferiami których w ogóle nie liczę w cenę.

Tak więc specyfikacja:

 

1. i7 7700k po delidzie leczy myślę ze z gwarancją - pięknie zrobiony przez użytkownika tego forum działa u mnie na 5.0 przy 1.3 - stabilnie dla mnie w tym co robię - liczę za niego 1200zł

2. Płyta główna -  ASROCK Z170 EXTREME4-  jak to płyta wystarcza do ogólnego sprzętu z sygnatury - liczę za nią 200zł

3. Ram - G.Skill Ripjaws V 2x8GB - 3000Mhz - fajne ramy z gwarancją sklepową lub producenta - muszę sprawdzić - liczę za nie 500zł

4. GTX 1080- bardzo fajna karta z dużymi możliwościami  - pięknie chodzi na chłodzeniu wodnym przy niskich temperaturach - z gwarancją od użytkownika forum - za jego pośrednictwem - liczę za nią 1600zł - tutaj najlepiej z blokiem wodnym i backplate w zestawie i custom plate na przodzie za 2000zł

5. Dyski SSD i zwykły - Plextor 256 system z Windowsem 10 i Samsung 500 GB - samsung jeszcze na gwarancji plextor już chyba nie - obydwa sprawne działają bez zarzutu - liczę za obydwa 500zł  - gratis baracuda 500gb - 8lat ma staruszek ale działa

6.Zasilacz - XFX TS 650W zasilacz sprawny z wymienionym wentylatorem na Ring 140 - działa bez problemu z tym zestawem - liczę za niego 100zł.

7. Obudowa i pełne chłodzenie wodne na podzespołach:

Thermaltake Core P5 wraz: 

EK Water Blocks EK-FC1080 GTX – Nickel - blok na karcie

EK Water Blocks EK-FC1080 GTX G1 Backplate – Black - na karcie

EK Water Blocks EK-XRES 140 Revo D5 PWM - świetna pompa z wysokiej półki

ek supremacy evo black - fajny bloczek

Mayhem Red Pastel - w układzie

Alphacool wskaźnik przepływu IG1/4- założony

Alphacool Eiswasser Pastel Red 1000ml - gratis

Chłodnica EK Coolstream pe 360mm - w układzie

thermaltake riing 120 pack 3 - na chłodnicy

thermaltake riing 140 red - założony do zasilacza

 

 

 

To całość wyceniam na 1400zł w zestawie - czyli jak ktoś kupi cały komputer - uważam ze to świetna cena - kupując poszczególne części trzeba wydać 2k lub więcej

 

Na koniec montor:

Lenovo L24q-10 -800 - do moich potrzeb bardzo fajny myślę że do zestawu w sam raz - w zestawie chce za niego 600zł - w pełni sprawny i z gwarancją, kupiony w zeszłym roku.

Do wszystkich rzeczy mam pudełka i jeżeli podzespoły mają gwarancję to dowód zakupu też się znajdzie.

 

Gratis do całości daję mysz i klawiaturę - RS300 red spider i RS900

 

Za całość chciałbym 6000zł - cena dla chętnego w pełnym zestawie opisanym i widocznym na zdjęciach + KW

 

Mogę sprzedać na części lecz w zastawach:

1.płyta+procesor-ram - 1900zł+ kw

2. GTX - 2000zł

3. Dyski - 500

4 Zasilacz-100

5. Całe chłodzenie wodne z obudową- 1600

6.Monitor - 600

 

Do wszystkich cen należy dodać koszty wysyłki.

 

Zapraszam do odbioru osobistego - woj. małopolskie lub w przypadku pytań o kontakt.

 

Sprzedaż na części możliwa jeżeli będzą chętni na większość komponentów .

 

http://zmniejszacz.pl/zdjecie/2018/12/26/13926949_IMG_20181226_205618.jpg

http://zmniejszacz.pl/zdjecie/2018/12/26/13926950_IMG_20181226_205644.jpg

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...