Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam. Mam problem z nowym zestawem, otóż płyta ma dwie sekcje zasilania, zasilanie z płyty bezpośrednio do psu to 24 pin 8 pin cpu power oraz 4 pin. Płyta asrock taichi x399. Podłączenie sprawdzane wielokrotnie, prąd dociera - po podłączeniu do zasilania na płycie pulsują niebieskie podświetlenie oraz zielona dioda. Nie reaguje na power.

Ma ktoś jakiś pomysł? Gpu itp odłączane i to samo.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez zami888
Link to post
Share on other sites

Zasilacz Corsair hx850i. Front panel ok, ale power na płycie tez nie reaguje. Ram hyperx predator procek tr2950x.

Mr debug się nie podświetla. Flashback miga ciagle jakbym aktualizował bios niezależnie od tego czy to robię czy nie.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Nie pomaga. Mam procka w sockecie do płyty tylko 24 pin zasilanie podłączone. Kiedy podłączam do prądu od razu zaczyna migać logo asrock dodatkowo dioda aktualizacji biosu również miga mimo ze nie włożyłem jeszcze pendrive i nie zainicjowałem aktualizacji.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Świecenie diody na zielono oznacza właśnie problem z wgraniem biosu. Włóż pendrive i zainicjuj flash biosu. Jeżeli dalej nie będzie poprawy to myślę, że gwarancja. Możesz jeszcze wymontować baterię biosu na kilka minut i wcisnąć przycisk Power by odprowadzić ładunek elektryczny z płyty.

Link to post
Share on other sites

Problemem był pendrive. Zmieniłem paluch i do 2.3 poszło ładnie bez zamontowanego coś. Do wersji 3.2 tak samo. Składam i trzymam kciuki. Ale dzięki ze mnie utwierdzales ze to wina braku aktualizacji.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Edit

 

Wszystko gra i szumi aż miło.

Przyczyna był problem z aktualizacja.

Edytowane przez zami888
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...