Skocz do zawartości

Problemy po wycofaniu zmian aktualizacji Windows 7.


Recommended Posts

Witam, ostatnio próbowałem zaktualizować Windowsa 7 co się niepowiodło, ponieważ coś poszło nie tak i system musiał wycofać aktualizacje. Po wycofaniu aktualizacji system całkowicie się zepsuł; okna są białe, nie ma WiFi, ekran da się podświetlić tylko na 2 kreski.

Bardzo proszę o pomoc! Dziękuję z góry.

 

 

d9025a8930cf496c3b821913fdb1a201.jpgfee3fbc58eb86365dc58fe979cc67749.jpg

 

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites
Punkt przywracania systemu...
Niestety miałem wyłączoną ochronę i nie utworzył się przez to punkt przywracania :(Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
WSUS Offline update - aktualizacje WInPoza tym wygląda jakby wywaliło również sterowniki - wizyta na stronie producenta laptopa
Sterowniki są, co prawda nie wszystkie ale te najważniejsze mam, między innymi do grafiki co pomaga w uzyskaniu efektu Aero, którego nie ma także.....Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
Link to post
Share on other sites
odinstalowanie i zainstalowanie będzie ok. Możesz też dla pewności podesłać okno z menadżera urządzeń co tam się ciekawego wyświetla, czy wgl widzi prawidłowe nazwy sprzętu itp.
Wygląda to tak na tą chwilę.

PS wiem, że nie ma paru zainstalowanych sterowników ale to właśnie przez to, że to ta aktualizacja nie powiodła się :/d58e357af50c1f7b0d0ee83f33fe5b9e.jpg

 

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites
Wygląda to tak na tą chwilę. PS wiem, że nie ma paru zainstalowanych sterowników ale to właśnie przez to, że to ta aktualizacja nie powiodła się :/d58e357af50c1f7b0d0ee83f33fe5b9e.jpgWysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
Występuje także taki problem (niektóre kompozycje nie działają):b24a16c61e82c21be2839e84e103c4b8.jpgWysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka

Dziękuę wszystkim za zaangażowanie nawet jeśli to nie było pomocne. Mój problem polegał na tym, że miałem wyłączone wszystkie usługi systemowe, które już włączyłem i wszystko śmiga :DDzięki jeszcze raz.Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka

Link to post
Share on other sites
Jest to problem brakujących sterowników. Po doinstalowaniu sterowników powinno hulać, odinstaluj sterowniki za pomocą DDU

i zainstaluj nowe ze strony AMD.

Już wszystko naprawione, były wyłączone wszystkie usługi systemowe w msconfig. Po części miałeś rację, pomimo tego dzięki wielkie za wszystko :D

 

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...