Skocz do zawartości

Jaka karta do FHD?


Recommended Posts

No sklepowa jest zazwyczaj realizowana o wiele szybciej, ale też dlatego jest mniej popularna. Wyjątek to właśnie wspomniane karty evga, gdzie gw producenta jest dosyć szybko realizowana (u mnie to było niecałe dwa tygodnie).

Link to post
Share on other sites

 

 

Z tą gwarancją też trzeba uważać, bo dowód zakupu będzie na 1. kupującego i o ile się nie mylę, to w myśl przepisów gwarancja przysługuje tylko jemu.

 

Nigdy nie spotkałem się z tym żeby sklep odmówił mi skorzystania z gwarancji,  gdy odkupiłem od kogoś jakiś produkt.  

Link to post
Share on other sites

Nigdy nie spotkałem się z tym żeby sklep odmówił mi skorzystania z gwarancji,  gdy odkupiłem od kogoś jakiś produkt.  

 

Też nie spotkałam się z przypadkiem, by sklep lub serwis odmówił skorzystania z gwarancji, gdy towar był od kogoś odkupiony. 

Jedyny wyjątek to były chyba faktury VAT-marża przy zakupie telefonów. Ale tu chodziło o odkupowanie z komisów itd. 

Serwis lub sklep nie pyta o dane właściciela. Obecnie po RODO to może nawet nie wolno im pytać.  

 

PS. Jeśli mamy paragon, to też mamy gwarancję. A tu danych przecież w ogóle nie ma. 

Edytowane przez Offka
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

Tutaj na forum masz dobrą ofertę, do pytaj o szczegóły, może też coś z ceną urwiesz: http://forum.benchmark.pl/topic/271462-palit-gtx-1070-gamerock-gw/?do=findComment&comment=2540570
Dzięki. Nie wiem tylko, czy 11 miesięcy gwarancji, to nie za mało. Dopytam jeszcze, jak się ona sprawuje. 

 

PS.

A taka oferta warta jest uwagi?

 

https://allegro.pl/evga-gtx-1070-8gb-ftw-acx-3-0-8gb-gddr5-gw-01-2020-i7570778579.html

Edytowane przez Offka
Link to post
Share on other sites

Jasne, z tym producentem nie będziesz miał problemów z gwarancją. Model Karty tez bardzo dobry.

 

Dzięki. :)

@Rebelmind też dzięki za linka. Karta warta uwagi, nie ma co kryć. 

 

Panowie, a to zagniecenie siatki od tyłu karty (okienko jedno ma wgniecenie), które widać na jednym ze zdjęć, to coś poważnego może być? 

 

 

PS.

Nie będę co najwyżej "miała" problemów, bom płeć żeńska. ;)

Edytowane przez Offka
Link to post
Share on other sites

 

 

PS. A taka oferta warta jest uwagi?   https://allegro.pl/e...7570778579.html

 

Z komentarzy w profilu tego użytkownika można zobaczyć, że gościu trochę handluje kartami... ja osobiście nie wierzę w opis tej aukcji.

 

Na morele jest Zotac 1070ti mini 8GB w cenie 1750zł. Czytałem testy mówiące o głośniejszej pracy tego układu, ale całkiem dobrym stosunku wydajność/cena. Dobrze byłoby jakby ktoś z doświadczonych użytkowników forum ocenił tą propozycję.

Link to post
Share on other sites

Z komentarzy w profilu tego użytkownika można zobaczyć, że gościu trochę handluje kartami... ja osobiście nie wierzę w opis tej aukcji.

 

Na morele jest Zotac 1070ti mini 8GB w cenie 1750zł. Czytałem testy mówiące o głośniejszej pracy tego układu, ale całkiem dobrym stosunku wydajność/cena. Dobrze byłoby jakby ktoś z doświadczonych użytkowników forum ocenił tą propozycję.

 

O właśnie. Tez je widziałam na alledrogo i miałam pytać o te karty mini. Czy to  w ogóle coś warte?

Opinie kupujących pozytywne w morele. 

Dodam, że na komforcie pracy mi tez zależy. Teraz mam cichą kartę i suszarki odpadają raczej. 

Edytowane przez Offka
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...